Znáte z našeho katalogu

Banner

Velmi zajímavé dekorační prvky sérií keramičky Apavisa

File18Jste u obkladů a dlažeb zatíženi na dekorační prvky? Zkusme se tedy podívat na některé ze sérií keramičky Apavisa a její dekory. Velmi zajímavé dekory nám přináší série Flower. Již z názvu série poznáme, že se jedná o dekor květinový. A čímže je právě tento tak zajímavý? Vyrábí se ve čtyřech barevných provedeních jako dekor plastický. Kromě bílé, černobílé jsou tu ještě dvě vícebarevná provedení. Tento originální dekor určitě stojí za Vaši pozornost, protože při obkladu na větší plochu se může stát velmi zajímavým, případně i ústředním motivem celého interiéru. Dostanete jej ve formátu 20x30 cm. Zkuste se tedy, pokud máte zájem, podívat na květinovou sérii keramičky Apavisa.

 

File19 Další sérií, která se květinovým dekorem také zabývá, je série nazvaná Trésors, ve které najdeme nádherná barevná provedení obkladů v barvách velmi zajímavých fialové, šedé, tyrkysové, bílé ale také v barvě slonovinové a béžové. Ve všech těchto barvách je vyráběn taky nádherný květinový dekor, který je ve stejném formátu jako obklad jednobarevný a to 25x76 cm. Je možné ale použít na stěny dekor složený ze dvou částí, tedy obklady dva, které prezentují krásu celého motivu a nesou tedy výsledný formát 50x76 cm. Motiv stejného květu najdeme i na dekoračních listelách.

 

apavisadekory

Velmi barevnou kolekcí keramických obkladů, která je také obohacena o řadu květinových, a nejen květinových, dekorů je kolekce příznačně nazvaná Colors. Kolekce je vyráběna ve dvou formátech 20x20 cm a 10x30 cm, květinové dekory, které zde najdeme, můžeme vybírat ze dvou barevných provedení -  červené a modré. Další vzory jsou v trošku abstraktním provedení, ale při troše fantazie je můžeme nazvat také motivem květinovým. To je jenom krátké seznámení s výrobky keramičky Apavisa, respektive s jejími květinovými dekory. Keramička vyrábí mnoho obkladů a dlažeb v imitacích různých přírodních materiálů setkáváme se zde s mnoha krásnými obklady a dlažbami v různých barvách, formátech, či povrchových úpravách. Které z nich si vyberete Vy pro zkrášlení svého domova, to už bude jen na Vás.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Winckelmans
Tagina
Antiche Fornaci D'Agostino
Cotto d'Este
Naxos