Znáte z našeho katalogu

Banner

Zajímavá imitace dřeva

zajimdre1Vybíráte dlažbu do svého bytového interiéru? Nebo hledáte něco zajímavého do kanceláře či obchůdku? A co byste řekli imitaci dřeva? Že by se Vám líbila. Tak Vám zkusím představit jednu sérii, která je velmi zajímavou, ale trošku netypickou imitací dřeva. A ptáte se proč netypickou? Tak většina imitací dřeva, se kterými jsem se doposud setkala, imitovala dřevo i svým formátem. Tady u této série tomu tak úplně není. Setkáváme se s formáty třemi, kdy by se dalo říct, že „desku“ tak trochu připomíná jen jeden a to 20x80 cm. Ostatní dva jsou 60x60cm a obdélník 60x80 cm. A to nejsou dřevěné desky ani náhodou.

 

zajimdre A o jakéže sérii to vlastně mluvím? Je to série, kterou výrobce, italská keramička Rex, vyrábí pod názvem Horn. Představuje nám barvu obilí a dva odstíny hnědé. Jsou to barvy kontrastní, ale přesto dobře kombinovatelné, a když ještě zkombinujeme i formáty, vytvoříme dlažbu určitě originální. A to není všechno, čím se mně osobně zdá imitace dřeva této série jiná. Je to design, který tady připomíná žíhání, jakýsi melír. To je ale potřeba vidět a zjistíte, že se jedná o provedení velmi zajímavé, které do interiéru dokáže přinést pocit pohody a harmonie, ale dokáže být také jedinečné a originální. Zajímavým dekoračním prvkem této série je zde vícebarevná mozaika, která dokáže obkládanou plochu oživit a ozvláštnit.

 

zajimdre2

Tato imitace dřeva série Horn dokáže splnit požadavky i náročnějších zákazníků, kteří hledají u obkladů a dlažeb modernost, eleganci a přitom originalitu. Tyto dlažby, které jsou vhodné i na stěny, můžeme použít téměř do každého interiéru. Jsou vhodné jak do bytových interiérů, tak je můžete použít v již zmíněném komerčním sektoru či v kanceláři. Je jen na Vás, zda jste zvědaví na obklady a dlažby této série a zhlédnete je a dovíte se, jak může vypadat originální provedení dřevěné podlahy v keramice, které přinese zajímavou krásu dřeva, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Co Vy na to? Myslím, že tato série Vás zaujme a určitě překvapí.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Dado Ceramica
Musis
Armonie by Arte Casa
Giavelli
Keope ceramiche