Znáte z našeho katalogu

Banner

Zajímavé dekorační prvky

zajdekprvHledáte něco výjimečného a velmi zajímavého do své koupelny a kuchyně?  Chcete něco moderního a neobvyklého? Možná Vás v tomto případě zaujme keramička Aparici, která má své sídlo ve Španělsku a její výrobky, obklady a dlažby, vypadají opravdu velmi zajímavě. Já osobně se dívám po obkladech a dlažbě do kuchyně a u tohoto výrobce mě zaujal obrázek moderní kuchyně, kde jsem objevila velmi zajímavé dekorační prvky. Sérii výrobce nazval Metro. Obklady a dekory mají rozměr  10x59,2 cm nebo 20x59,2 cm, což je do kuchyně tak akorát. Motivem jsou zde různé kuchyňské potřeby, nádobí či motiv květinový. Moc mi kolekce padla do oka a budu o ní určitě uvažovat.

 

zajdekprv1 Pokud nechcete obklad použít zrovna do kuchyně, nabízí se nám motivy další. Kolekce působí moderně a nadčasově, obsahuje mozaikové prvky ve stejném rozměru, v barevných provedeních kde najdeme vedle bílé a červené i zlatou a stříbrnou a vytvoří velmi příjemné a moderní prostředí, které, myslím si, osloví mnohé z nás. Ještě více barevnosti, kde najdeme vedle červené a bílé mnohé další, např. modrou a zelenou nám přinese série nazvaná Paris. Zde nás dekorační prvky přinesou na moře a představí nám kromě plachetnic i některé z mořských živočichů. I takováto série může přinést velmi zajímavé prostředí třeba do Vaší koupelny, pokud máte rádi cestování a osloví Vás neotřelá krása těchto zajímavých motivů. Doladění celého interiéru pomůže dlažba, kterou můžeme vybírat ze čtyř barevných odstínů a je vyráběna ve formátu 29.5x29,5cm.

 

zajdekprv2

A ještě jedna série se mi zdá hodně zajímavá. Zaujala mě série keramických obkladů a dlažby Vanguard, která je svými barvami a dekory hodně výrazná. Bude vhodná pro ty, kteří hledají něco opravdu moderního, neobvyklého a zajímavého. Obsahuje dekorační prvky ve formátu 20x20 cm a dekorů je zde opravdu na výběr velké množství a poskládat je můžeme podle své fantazie a vytvořit tak prostředí, které bude odpovídat našemu vkusu. Velmi mě výrobce Aparici zaujal, jeho sérií je daleko více a každá přináší něco velmi zajímavého a originálního. Až přijde doba rekonstrukce naší koupelny, což si myslím, že nebude zase tak dlouho trvat, určitě zabrouzdám mezi výrobky této keramičky. Pokud vybíráte právě teď, můžete se zkusit podívat, určitě obklady a dlažby tohoto výrobce stojí za pozornost. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Garfloor
Lea
Ascot
Ceramica Colli di Sassuolo
Iris Ceramica