Znáte z našeho katalogu

Banner

Chcete skutečnou kvalitu? Slimtech od Lea Ceramiche Vám ji nabízí...

661_4_slimtech_natural

Lea Ceramiche představuje část Panariagroup Industrie Ceramiche Spa. Tato společnost se neustále vyvíjí a nabízí tak svým zákazníkům stále kvalitnější výrobky. Lea Ceramiche vyrábí keramické materiály pro obkládání stěn a podlah. Navíc se vždy snaží plně přizpůsobit požadavkům trhu.

Lea Ceramiche je významným italských výrobcem obkladů a dlažeb. Stavební firma však nemá svůj význam jen v této zemi. Svými jedinečnými výrobky dobývá trh v mnohých dalších evropských zemích. Pozice společnosti jen na trhu skutečně silná. Řekne-li se Lea Ceramiche, odborníci, ale i mnozí spokojení zákazníci, si představí jedinečnou dlažbu vyvinutou těmi nejlepšími technologiemi.

Nabídka dlažebních materiálů firmy Lea Ceramiche je skutečně velká. Můžete si vybrat z různých povrchových úprav, tvarů, ale i barev. Je tu pro Vás i mnoho speciálních dílů a dalších služeb, které oceníte.

Slimtech: Značka prvotřídní kvality

Slimtech je elegantním řešením firmy Lea Ceramiche. Bez nadsázky ho můžeme nazvat revolucí v tomto oboru.

Dlažba Slimtech se vyznačuje svou mimořádnou lehkostí, kterou má díky své tloušťce, která je pouhé 3 mm. A jak výrobci dosáhli této tloušťky? Jde o výsledek vrstvení zhutňování porcelánů.

Ideální použití Slimtech dlažby je pro stěny v obytných nebo veřejných budovách. Slimtech plus se pak báječně hodí na pokrytí starých podlah v obytných prostorách. Elegantní vzhled však předpokládá použití spíše v moderních budovách. Slimtech dlažbu lze používat pro vnitřní i vnější prostory. Obdivujte estetický působivý vzhled stejně jako mnozí spokojení zákazníci, kteří nedají na Slimtech dopustit.

Báječné vlastnosti Slimtech dlažby vás dostanou. Tato značka se vyznačuje především svou lehkostí, pružností, poddajností, ale také univerzálností.

Vyzkoušejte i vy kvality značky Slimtech od Lea Ceramiche. Dopřejte si luxus a eleganci, kterou si zamilujete.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Grespania
Ascot
Kronos
Mirage Granito Ceramico
Sicis