Znáte z našeho katalogu

Banner

Jak je to s keramičkou Piemmegress

piemeKeramička Piemmegres patří do jedné rodiny keramiček Piemme, která je známa ve světě keramických obkladů a dlažeb již od roku 1962. Od této doby trvá její neutuchající elán a zájem o inovace, hledání nových originálních barev, jedinečného stylu za použití nejmodernějších technologií procesu výroby.

 

02.valentino1Od roku 1977 započala spolupráce keramičky Piemme se skupinou zvučných návrhářů kolem módního guru Valentino. Vytvořily sérii kolekcí keramických dlažeb a obkladů v exkluzivních designech s vytříbeným vkusem. V roce 1998 pak vznikla další obchodní značka Piemmegres, nabízející kvalitu a špičkový design. Hlavním cílem této značky je rozvoj výzkumu a vývoji technologického procesu pro výrobu keramických dlažeb na slinutém střepu.

 

13242Výrobky keramička Piemmegres splňující vysoké nároky pro použití jak v exteriéru, tak interiéru např. ve veřejných, komerčních a obytných budovách. Keramické dlažby a obklady značky Piemmegres mají  technické a funkční vlastnosti na vysoké úrovni a díky tomuto se mohli podílet na realizaci mnoha významných projektů po celém světě.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Mosaico+
Antiche Fornaci D'Agostino
Aquileia
Casa dolce casa
Il Mosaico