Znáte z našeho katalogu

Banner

Krásná a dekorativní...I taková může být keramická dlažba

787902_way_out

Keramická dlažba má své přední místo ve stavitelství, a to už po dlouhou dobu. Má svou tradici a je stále oblíbeným materiálem nejen pro svou praktičnost, ale také pro snadnou pokládku a možnost estetického ztvárnění. Design může být u keramické dlažby skutečně rozmanitý.

Keramická dlažba byla oblíbeným obkladovým materiálem interiéru už v době starověkého Řecka. Postupně se dlažba vyvíjela a dnes je možné si ji pořídit v různých barvách a oslnivých variantách. Záleží jen na vašem vkusu…

Dekorace keramické dlažby

Kromě mnohých dobrých vlastností, které přispívají k oblíbenosti keramické dlažby, má tento materiál i dekorativní funkci. Na trhu je široká škála různých barev a zajímavých tvarů. Chcete něco jednoduchého, moderního a praktického? Máte to mít. Ale pokud raději dáte přednost něčemu ztřeštěnému a extravagantnímu, rovněž v nabídce najdete takové dlaždice, které vás zaujmou na první pohled. 902749_tile

Základní formáty dlažby se kombinují mozaikovými dekoračními pásy. Díky tomu je možné sladit design dlažby v celém bytě.

Dlaždice mohou mít probarvený střep. Designově velmi pěkně vypadá zvětšování formátů – to je v poslední době trendem. Zároveň se vyrábějí různé kombinované mozaiky, klade se důraz na exkluzivnost povrchů a neotřelou barevnost. Nezapomínejte na to, že barevná dlažba nejen dobře vypadá, ale působí také pozitivně na naší psychiku.

1128005_azulejos Někomu se také může velmi zalíbit minimalismus používaný při dekoraci. Oblíbené jsou i květinové vzory a další zajímavé motivy. Budete-li si prohlížet keramickou dlažbu, sami uznáte, že některé možnosti jsou velmi pěkně ztvárněné.

Originalita, vkusnost, sladěnost, krása, elegance, modernost, extravagance…Všechny tyto a mnohé další vlastnosti může mít vaše dlažba. Sami si promyslete, co nejlépe sedne vašemu vkusu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Francesco De Maio
Levantina by Techlam
Garfloor
Marca Corona
Versace