Znáte z našeho katalogu

Banner

Laminam: Revoluce na poli dlažby

108256_Lay

Itálie je země, která je výrobou dlažby proslulá. Je tu řada firem mezinárodní úrovně, pořádá se tu mezinárodní veletrh zaměřený na keramiku...Zkrátka italská dlažba patří mezi ty nejlepší. Jednou z velmi úspěšných firem, která svou kvalitou překračuje hranice Itálie, je firma Laminam, která vznikla roku 2001. Sídlo firmy Laminam najdete v italském městě Sassuolo. A čím je tato firma význačná? Především vyrábí výrobky pod licencí SYSTEM a je také držitelem revolučních patentů výrobních postupů značky SYNTERFLEX.

Laminam se vyznačuje vysokou kvalitou, neustálou inovací svých výrobků, ale také kvalitním servisem a vysokou specializovanou technickou podporou. To vše přispívá k faktu, že je Laminam začleněná do integrovaného systému kvality.

Co však firmu Laminam proslavilo nejvíce?

Co speciálního přináší Laminam?

Hlavním výrobkem této italské firmy je revoluční LAMINAM®. Jde o keramickou desku, která je mimořádná svými rozměry, které dosahují 1000x3000 mm, ale zároveň je tenká pouhé 3 mm. Tato deska dosahuje velkých kvalit. Oceníte fakt, že je tvrdší než žula, ale zároveň je velmi lehká a pružná. Běžně jsou tyto keramické desky opracovávané technologiemi, které se používají na sklo a přírodní kámen.

LAMINAM® představuje pro svět dlažby velký přínos. Lidé si oblibují kromě uvedených vlastností také celkovou všestrannost použití této desky.

A co estetické hledisko? Vyberte si takové desky LAMINAM®, které se vám budou nejvíce líbit a především takové, které budou ladit s vaším exteriérem či interiérem. Vyrábí se totiž ve 24 barvách a odstínech. Velmi dobře také vypadají keramické desky s efektem přírodního kamene. Záleží jen na vás, jakému provedení keramických desek dáte přednost.

Laminam: Když chcete více než obyčejnou dlažbu...

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Century
Armonie by Arte Casa
Mosaico+
Ceramiche Flaviker
Alaplana Ceramica