Znáte z našeho katalogu

Banner
Minisérie

Pokládání na betonovou podlahu

roc020408 img01 Pro provádění pokládky dlaždic s minimálními spárami je nutné předem zjistit, na jaký podklad se bude pokládka provádět. Obvykle se pokládka provádí na novou betonovou podlahu nebo na již stávající podlahu.

 

 

 

 

Celý článek...
 

Pokládání dlaždic

how-tile-over-vinyl-flooring První dlaždice se zakládají velmi pečlivě, protože jsou nejdůležitější pro kvalitu celé podlahy. Pečlivostí se myslí hlavně perfektní vyrovnání dlaždice do úplné roviny a to všemi směry. Dlaždice se běžně nenamáčejí, namáčí se jen v případě, že jsou velmi zaprášené. V tom případě stačí lehké ponoření do vody, nebo otření vlhkou savou utěrkou.

 

Celý článek...
 

Lepidla

pack extra ITA 2013Porcelánové i kameninové dlaždice s glazurovaným povrchem mají téměř nulovou poréznost, což platí i pro spodní, neboli rubovou stranu dlaždice. Díky tomu je výrazně snížena jejich přilnavost k savým betonovým a všeobecně cementovým potěrům, která zaručí bezproblémové dlouhodobé užívání. Aby byla zajištěná dostatečná přilnavost, je nutné obecně použití speciálních lepidel.

Celý článek...
 

Příprava podkladu

house-project Před zahájením lepení obkladů nebo dlažeb je velice důležité pořádně si předem promyslet, jak bude daný prostor využíván. Obklady v koupelně nebo sprchovém koutu budou zatěžovány zcela jinak, než například dlažba v zádveří či předsíni, nebo kolem varného centra v kuchyni. A na to vše se musí brát ohled. Nejlepší je tedy poradit se s odborníkem, který vám doporučí nejvhodnější materiál pro dané využití.

 

Celý článek...
 

Přípravné práce, co mít u sebe a na co nezapomenout – vybavení pokladače

koupelna pokl Když už jste rozhodnuti, že si své bydlení vylepšíte, a zvažujete rekonstrukcí koupelny nebo položení zcela nové dlažby v obývacím pokoji, zda máte starší plovoucí podlahu odřenou, či se vám na obkladech a ve spárách neustále usazuje vodní kámen, který se nedá již odstranit, většinou začneme výběrem kvalitních obkladů nebo dlažby. Nejdůležitější je ale příprava. A na tu se zaměříme.

Celý článek...
 


Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Leonardo
Refin
Armonie by Arte Casa
Cisa Ceramiche
Etruria