Znáte z našeho katalogu

Banner

Nový nivelační systém na pokládku keramických obkladů a dlažeb

ceramic-tile-levelling-system-1 Poslední dobou se objevila na trhu možnost zjednodušení nivelace keramických dlažeb přímo při pokládce. Prodávají se např. pod názvy Fixplus, R.L.S. (Raimondi levelling system), Klip-kop systém atd.

Jedná se o nový způsob při instalaci zejména velkoformátových dlažeb a obkladů, který má co nejvíce vyrovnávat rozdíly v úrovni mezi jednotlivými dlaždicemi. Tento systém umožní vytvoření přesné roviny dlaždic za pomocí jednoduchých montážních pomůcek. K tomu účelu byly vyrobeny speciální kleště pro horizontální nebo vertikální použití, klín a montážní spony v různých velikostech. Použití je velmi jednoduché.

Celý článek...
 

Vítejte na informačním portále

Internetový portál www.keramickadlazba.cz byl vytvořen, aby zde jeho potencionální návštěvník nalezl ucelené informace týkající se keramických obkladů a dlažeb. Jsme přesvědčeni, že na těchto stránkách získáte nejen potřebné terminologické znalosti v oboru dlažeb a obkladů, ale i praktické informace. Například tipy, jak připravit a plánovat rekonstrukci nebo novou pokládku podlahových krytin v interiéru, exteriéru či komerčních prostorách. Jaký materiál a jaké technické normy musí splňovat, chceme-li ho použít na určené místo realizace. Jaké spojovací a upevňovací materiály je možné použít při pokládce.

Dozvíte se více o slinuté dlažbě, o keramickém střepu, mozaice, ale i o moderních řešeních, které jsou zárukou vysoké kvality. Podle popisu materiálů a možností si jistě vyberete řešení, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Poradíme Vám, jak udržet svěží vzhled obkladu nebo dlažby co nejdéle. Mimo jiné nahlédnete do tajů technologie moderních výrobních postupů. Získáte přehled o dění ve světě, přinášíme také informace z tuzemských a zahraničních veletrhů, kde sledujeme novinky a trendy v tomto oboru.

Naše fórum Vám poskytne fundované odpovědi na Vaše dotazy. Poradíme Vám také, jak postupovat s výběrem realizační firmy na Vaši pokládku. V dohledné době spustíme obsáhlý internetový katalog realizačních společností, kde si budete moci vybírat firmy, které jsou v blízkosti Vašeho bydliště. Naleznete zde obsáhlý seznam výrobců keramiky a do budoucna i kontakty na tuzemské prodejce, u kterých můžete keramické obklady a dlažby případně zakoupit.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ascot
Casamood
Sichenia
Ariostea
Atlas Concorde