Znáte z našeho katalogu

Banner

Dopřejte své dlažbě dlouhou životnost pomocí armovací tenkovrstvé drenážní rohoži od ARDEXu!

Derby_Balkon_mit_Stern_Gras2Keramická dlažba v exteriéru musí něco vydržet – po celý rok je vystavena rozličným povětrnostním podmínkám. Úhlavním nepřítelem je voda, která spárami proniká do konstrukce, kde za mrazu způsobuje její poškození a v letních měsících vede ke vzniku výkvětů.  Není-li tedy voda řádně a dostatečně rychle z konstrukce odvedena, dochází v důsledku jejího působení v konstrukci k nevratným defektům. 

 

 

Řešení nabízí  tenkovrstvá drenážní rohož Watec® 3E s vrchní armovanou tkaninou, odolnou proti protržení, učena pro lepenou keramickou Watec3E_Nahaufnahme2dlažbu v tenkovrstvém betonovém loži. Ta nabízí hned trojí ochranu konstrukce: odvodnění, odvětrání a separaci. Rychlé odvodnění a odvětrání nabízí spolehlivou ochranu před defekty vzniklými nahromaděním vody, jako je poškození mrazem a výkvěty. Drenážní rohož Watec® 3E zajišťuje 100% separaci od podkladu a tím i maximální ochranu před trhlinami v dlažbě a poškozením střihovým napětím.   

Ve srovnání s jinými tenkovrstvými drenážními rohožemi má Watec® 3E nejlepší odvodňovací výkon (dle tBu Greven). Drenážní rohož je ideální pro sanace díky své nízké konstrukční výšce cca. 16mm včetně dlažby.

Ablosung_Risse_Grafik Ausbluhung_Verseif_Grafik  

Armovaná tenkovrstvá drenáž.
S trojitým účinkem pro lepenou keramickou dlažbu.

 

 

 

 

 

 

 

Výhody
■ Jedinečná kombinace „plovoucí“ pokládky a tenkovrstvé konstrukce s dlažbou za pomocí vrchní, armovací tkaniny odolné proti protržení.
■ Trojí ochrana odvodněním, odvětráním a separací.

Rychlé odvodnění a odvětrání nabízí spolehlivou ochranu před defekty vzniklými nashromážděním vody jako je poškození mrazem a výkvěty.
Zajišťuje 100% separaci od podkladu položením plovoucím způsobem, a tím i maximální ochranu před trhlinami v dlažbě a poškozením způsobeným střihovým napětím.
■ Nejlepší odvodňovací výkon ve srovnání s jinými tenkovrstvými drenážemi. (tBu Greven).
■ Ideální pro sanace díky nízké konstrukční výšce ca. 16mm včetně dlažby.

 

Watec3E_Balkon_Fliesen


Logo_Tschechisch_klein2 imagesCAMBP4WD


 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Keope ceramiche
Apavisa
Cotto d'Este
Settecento
Todagres S.A.