Znáte z našeho katalogu

Banner

Výběr realizační firmy

ConstructionCoTak už jste si vybrali, kde jaké obklady použijete a čím je přilepíte? Teď Vás čeká ta nejtěžší práce, najít nejvhodnější firmu pro Váš chystaný projekt. Jak to udělat? Inzeráty realizačních firem naleznete v podstatě všude, na internetu, v časopisech nebo televizi, ale kdo je ten "pravý"? Otázkou zůstává, koho máte zvolit, abyste neudělali chybu, která by Vám celý budovatelský záběr zhatila.

Asi nejlepším řešením je vybrat si z nabídky několika firem, pročíst si jejich nabídku a zkontaktovat je. Poté si od nich nechat udělat nezávaznou kalkulaci a poté můžete porovnávat, kdo nabízí lepší podmínky. Nezapomeňte ale, že nejde o to, najít co nejnižší cenu na trhu. V tomto případě musíte dbát především na výslednou kvalitu, kvalifikovanost pracovníků a zkušenost. Nebojte se jednotlivých firem zeptat na jejich předchozí zakázky (reference), abyste věděli, co daná firma dokáže vybudovat a v jakém čase. Také je důležité se dotazovat na certifikáty kvality, pokud ho někdo předloží, že jej vlastní, tato stavební firma se dá označit za kvalitní a spolehlivou. Pokud certifikát společnost nevlastní, dávejte si velký pozor, co podepisujete, kupujete a následně schvalujete.

 

Základním požadavkem je, aby jednotlivé firmy byly schopné realizovat a reagovat na Vaše projekty, představy a posléze i připomínky. Proto je velmi důležité pozorovat, jak u jednotlivých subjektů probíhá komunikace. Většinou se uskuteční schůzka mezi Vámi a jejich zástupci v sídle firmy.

Pokud je firma skutečně "na úrovni", zajisté Vám poskytne všelijaké vzorkovnice na většinu jimi prodávaného zboží, kde si můžete veškerý materiál, ať už se bude jednat o dlažby či obklady (jedná se ale i o lepidla, krycí lišty a pod.), prohlédnout a vyzkoušet. Uznejte sami, takovýto přístup hned působí na lidi lepším dojmem a naznačuje, že právě na tuto firmu se máte obrátit.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cir
Atlas Concorde
Floor Gres
Cotto d'Este
Ascot