Znáte z našeho katalogu

Banner

Monocibec - série Geochrome

GeochromeVýrobce keramických obkladů a dlažeb, společnost Monocibec, se řadí mezi vrcholné špičky na domácím i světovém trhu. Toto místo na výsluní si keramička drží téměř od doby svého vzniku, což je již více než čtyřicet let. Monocibec zakládá svou pověst především na svém přístupu k výrobě, produktům a spotřebitelům. Dodržuje velmi striktně dohled na kvalitu, inovativní přístup a estetickou hodnotu výrobků.

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Tiburtino

TiburtinoCasalgrande Padana je jedním z nejstarších italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jeho vznik a zahájení výroby se datuje až do roku 1960. Casalgrande Padana je charakteristická dokonalým skloubením tradic s novými, moderními technologiemi a neustálými inovacemi. Výsledkem tohoto procesu jsou kvalitní keramické obklady a dlažby, s výbornými užitnými vlastnostmi, jako například otěruvzdornost, a dlouhou životností. 

Celý článek...
 

Ragno - série Sunriver

SunriverItalská společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Již na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu. Produkty keramičky Ragno jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby a nabízí tak produkty vynikající kvality a odolnosti.

Celý článek...
 

Monocibec - série Domus Aurea

domus_aureaŠpičkový italský výrobce keramických obkladů a dlažeb Monocibec se již přes 40 let drží na vrcholu pomyslné pyramidy úspěšnosti na domácím a hlavně světovém trhu. Společnost Monocibec se vyznačuje velmi inovativním přístupem k výrobě a tvorbě designu keramiky. Prioritou se pro společnost stala především kvalita, dobré technologické vlastnosti a originální styl. 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Porfido

PorfidoNejmodernější technologie, neustálé inovace, dodržování starých osvědčených tradic, sledování a řízení se nejnovějšími trendy, vysoce kvalifikovaní pracovníci. Všechna tato slova mohou být jakýmisi synonymy pro výrobce keramických obkladů a dlažeb Casalgrande Padana. Společnost zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb datuje svůj vznik do až roku 1960. 

Celý článek...
 

Ragno - série Revision

revisionItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a zájem o keramické produkty Ragno stále stoupá.

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Pietra D´Istria

PietradIstriaVýroba keramických obkladů a dlažeb vznikla před mnoha lety a má hlubokou tradici. Především tedy v jižnějších zemích jako je Španělsko či Itálie. Na světovém trhu se v tomto směru pohybuje spousta méně či více kvalitních keramiček a je opravdu těžké mezi nimi vybrat ty nejlepší. Mezi zaručené italské špičky ale můžeme s jistotou zařadit například společnost Casalgrande Padana

Celý článek...
 

Ragno - série Oriente

orienteItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu keramických produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a o keramické produkty Ragno je stále větší zájem.

Celý článek...
 

Monocibec - série Class

ClassVýrobce keramických obkladů a dlažeb, společnost Monocibec, se řadí mezi vrcholné špičky na domácím i světovém trhu. Toto místo na výsluní si keramička drží téměř od doby svého vzniku, což je již více než 40 let. Monocibec si zakládá svou pověst především na svém přístupu k výrobě, produktům a spotřebitelům. Dodržuje velmi striktně dohled na kvalitu, inovativní přístup a estetickou hodnotu výrobků. 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Pietra Blue

Pietra BlueCasalgrande Padana je jedním z nejstarších italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jeho vznik a zahájení výroby se datuje až do roku 1960. Casalgrande Padana je charakteristická dokonalým skloubením tradic s novými, moderními technologiemi a neustálými inovacemi. Výsledkem tohoto procesu jsou kvalitní keramické obklady a dlažby, s výbornými užitnými vlastnostmi, jako například otěruvzdornost, a dlouhou životností.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Travertini

TravertinySpolečnost na výrobu keramických dlažeb Atlas Concorde byla založena v roce 1969. K dnešnímu dni patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. 

Celý článek...
 

Refin - série Pietre di Borgogna

pietre-di-borgogna-04Kolekce keramických obkladů a dlažeb Refin Pietre di Borgogna  čerpá inspiraci z přírodního vápence, který lze nalézt v proslulém francouzském regionu Bourgogne, jež je známý prestižními víny a architektonickou krásou.  Refin Pietre di Borgogna interpretuje  tento vzácný materiál, jež byl po staletí široce využíván při stavbách klášterů, hradů a románských obydlí. 

Celý článek...
 

Ragno - série Jazz

jazzItalská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů hlavně pro svou vysokou kvalitu produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a o keramické produkty Ragno je stále větší zájem.

Celý článek...
 

Mosaico + - série Perle

perleKeramické mozaiky Mosaico+ jsou oblíbené  i mezi významnými světovými architekty a designéry díky své široké škále barev a neuvěřitelně krásným odleskům, netradičním tvarům, ze kterých vyzařuje nadčasové kouzlo a harmonie. Široké spektrum barev a geometrických tvarů umožňuje kreativní kombinace při realizacích bytových prostor. Díky inovativním technologiím, výzkumu a následném zpracovaní jsou keramické mozaiky Mosaico+ velmi odolné vůči venkovním vlivům, dešti, vysoké či nízké teplotě a chemickému a fyzikálnímu opotřebení.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Promise

PromisePro všechny, kdo hledají diskrétní a rafinovanou eleganci, nadčasový styl nabízí výrobce Atlas Concorde kolekci keramických obkladů a dlažeb s názvem Promise. Kolekce obkladů a dlažeb Promise reprodukuje nejdražší druhy mramoru v pěti měkkých a teplých barvách, bílé, krémové, hnědé, černé a růžové (Atlas Concorde Promise Bianco, Atlas Concorde Promise Crema, Atlas Concorde Promise Moka, Atlas Concorde Promise Nero, Atlas Concorde Promise Rosa). 

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Urano

Urano001Mladý italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Armonie by Arte Casa byl založen v roce 2001 v Sassuolo. Při výrobě keramických produktů používá Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderní technologií výroby. Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou.

Celý článek...
 

Impronta - série River

RiverExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Granito 2

Granit 2Casalgrande Padana je italskou společnosti zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. Její vznik se datuje až do roku 1960, čímž se řadí mezi nejstarší keramičky v Itálii. Casalgrande Padana využívá nejmodernější technologie, průběžně inovuje a vylepšuje své výrobky tak, aby odpovídali nejnovějším trendům a nárokům zákazníka a zlepšuje zákaznický servis. Díky již zmiňovaným inovacím zaručuje Casalgrande Padana dlouhou životnost a vysokou kvalitu svých keramických obkladů a dlažeb. 

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Plan

PlanAtlas Concorde je synonymem špičkové kvality keramických dlažeb a obkladů nejen v Itálii, ale na celém světě. Společnost byla založena v roce 1969 a patří mezi přední výrobce keramických obkladů a dlažeb ve světě, hlavně díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům a vyspělým technologickým postupům. Atlas Concorde udává trend a styl na světovém trhu.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Pittori

Pittori001V nabídce kolekcí italské společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor, a to jak na podlahy, tak i na stěny. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa mají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také jsou odolné vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností. Nezanedbatelnou součástí keramických produktů značky Armonie by Arte Casa je i jejich dostupná cena.

Celý článek...
 

Refin - série Palladio

PalladioItalská společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Patří mezi nejznámější výrobce výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků. Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů, při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb.

Celý článek...
 

Ragno - série Coralli

Italská kCorallieramická společnost Ragno byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Na počátku 80 let zavedla italská společnost  Ragno moderní výrobní technologii a automatizaci, zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na požadavky světového trhu.

Celý článek...
 

Refin - série Grafitti

graffiti-05Italská společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažby. Společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb, vyniká špičkovou a typickým italským designem. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků. Ceramiche Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů, při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb.

Celý článek...
 

Mosaico + - série Cromie

CromieProslulost na světových trzích získal Italský výrobce mozaik Mosaico+ tím, že neustále reaguje na módní trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů a nabízí mozaiky s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Společnost výrobce keramických mozaik  Mosaico+ spolupracuje se známými návrháři a vytváří mozaiky v netradičních tvarech s moderním designem, v široké škále barev. Při výrobě keramických mozaik používá italská společnost Mosaico+ různých barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Keramické mozaiky Mosaico+ nabízí výrobce v nádherných barvách, s krásnými odlesky a proto jsou také vyhledávány významnými architekty a bytovými designéry. Široká nabídka keramických mozaik Mosaico+ umožňuje tvůrčí kreativní kombinace při vytváření moderního bytového designu.

Celý článek...
 

Impronta - série No 4

No 4Italská keramička Impronta, řadící se mezi špičky ve světě keramických obkladů a dlažeb, vznikla sloučením dvou společností zabývajících se keramikou. Impronta je dynamická a inovativní firma, která během několika posledních let investovala především do nových výrobních technologií. Je to jedna z mála společností, nabízející kompletní sortiment keramických výrobků. Právě díky investicím a sledování nejnovějších trendů je schopna vždy splnit požadavky trhu. 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Crystall

CrystallCasalgrande Padana byla založena v roce 1960. Byla první společností v Itálii, která se specializovala na výrobu keramických dlažeb a obkladů. Casalgrande Padana se zavázala k strategii vedoucí k dosažení celkové kvality obkladů a dlažeb. Společnost využívá nejmodernějších technologií, průběžně sleduje trh, inovuje a vylepšuje své výrobky a každým dnem zlepšuje své výrobní procesy a zákaznický servis. To vše zaručuje vynikající životaschopnost a design obkladů a dlažeb Casalgrande Padana, společnosti, která se díky své jedinečnosti a neustálému zlepšování svých produktů dostala neuvěřitelnou rychlostí na přední místo na mezinárodním trhu.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Lastra

Lastra003Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa  vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu moderní technologie a designu, jehož výsledkem jsou kvalitní produkty ve vysoké kvalitě a za dobrou cenu.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Milestone

MilestoneVýrobce kvalitních keramických dlaždic a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. Dnes patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. Na světovém trhu je pevně stmelila pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry.

Celý článek...
 

Refin - série Bluetech

bluetech-01

Výrobce Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu.

Celý článek...
 

Mosaico + - série Cromie

Cromie

Proslulost na světových trzích získal Italský výrobce mozaik Mosaico+ tím, že neustále reaguje na módní trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů a nabízí mozaiky s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Společnost výrobce keramických mozaik  Mosaico+ spolupracuje se známými návrháři a vytváří mozaiky v netradičních tvarech s moderním designem, v široké škále barev. Při výrobě keramických mozaik používá italská společnost Mosaico+ různých barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Keramické mozaiky Mosaico+ nabízí výrobce v nádherných barvách, s krásnými odlesky a proto jsou také vyhledávány významnými architekty a bytovými designéry. Široká nabídka keramických mozaik Mosaico+ umožňuje tvůrčí kreativní kombinace při vytváření moderního bytového designu. 

Celý článek...
 

Impronta - série Natural Stone Wall

Natural stone Wall

Světový trh dnes již nabízí nepřeberné množství všeho, na co si jen vzpomenete. Platí to i o keramických obkladech a dlažbách. Existuje mnoho keramiček z nejrůznějších zemí světa a je velmi těžké mezi nimi najít kvalitní a zároveň cenově rozumnou. Mezi právě takové můžeme směle zařadit i Italskou společnost Impronta. Keramička vznikla sloučením dvou společností a od doby svého vzniku se soustředila především na investování do technologických postupů, což se ukázalo jako velmi výhodný tah, protože díky tomu je Impronta schopná maximálně uspokojit potřeby odběratelů. 

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Ardesia

ArdesiaNejmodernější technologie, neustálé inovace, sledování a řízení se nejnovějšími trendy, vysoce kvalifikovaní pracovníci.Všechna tato slova mohou být jakýmisi synonymy pro výrobce keramických obkladů a dlažeb Casalgrande Padana. Společnost zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb datuje svůj vznik do až roku 1960. Tím se řadí mezi jedny z nejstarších keramiček v Itálii vůbec. Díky létům zkušeností a využívání nejmodernějších technologií vznikají v továrnách společnosti Casalgrande Padana vysoce kvalitní keramické dlažby s dlouhou životností a vynikajícími užitnými vlastnostmi. Díky neustálému průběžnému sledování trendů dokáže Casalgrande Padana přesně odhadnout přání zákazníka a nabídnout mu tak vždy perfektní zákaznický servis.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Mosaico Domino

Mosdomino001Italská společnost Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa  vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu technologie a designu, jsou jeho výsledkem kvalitní produkty ve vysoké kvalitě. Armonie by Arte Casa dodává na světový trh keramické kolekce obkladů a dlažeb s velkou estetickou hodnotou a s kvalitními technologickými vlastnostmi. V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. 

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Melt

MeltTovárna na výrobu keramických dlaždic Atlas Concorde byla založena v roce 1969. K dnešnímu dni patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. Na světovém trhu je pevně stmelila jeho pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry. 

Celý článek...
 

Impronta - série Marmo D

Impronta_marmodExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta. Společnost vznikla sloučením dvou firem zabývajících se keramikou. Od doby svého vzniku investovala velké množství svých prostředků především do nových technologií, aby mohla odběratelům poskytnout obklady a dlažby v té nejlepší možné kvalitě a nejnovějším designu.

Celý článek...
 

Refin - série Bernini

Refin_bernini

Výrobce Refin založil svou vizi na neustálém zdokonalování technologických postupů a výrobou co nejkvalitnějších keramických produktů. Sleduje moderní trendy a nabízí obklady a dlažbu s moderním designem vhodné do každé místnosti bytového interiéru. Italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Refin vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků.

Celý článek...
 

Powergres - série White World

pwg_whiteworldItalská keramická společnost Powergres, která vznikla v roce 2005, nabízí další za svých stylových kolekcí s názvem White World. Sofistikovaný design a výrobní techniky umožňují tvorbu široké škály obkladů a dlažeb s výjimečnými technickými vlastnostmi a vzhledem. Glazovaná dlažba se vyrábí za použití povrchové vrstvy glazury, která je chráněna vysokou pevností průhledných krystalických částeček v horní části těla dlaždice. Používání povrchové glazury poskytuje bezkonkurenční výsledky.

Celý článek...
 

Mosaico+ - série Emetallo

mosaico-ementaloItalská společnost Mosaico+ zaujímá význačné postavení ve světě keramických mozaik. Keramické mozaiky společnosti Mosaico+ jsou neustále žádány pro svou nadčasovost a pružnou reakcí na současné moderní trendy, ale také pro špičkovou kvalitu.

Celý článek...
 

Casalgrande Padana - série Agora

AgoraRok 1960 se stává pro Itálii a vůbec pro svět keramických obkladů a dlažeb významným mezníkem. V tomto roce zde totiž vznikla společnost Casalgrande Padana, první výrobce specializovaný na keramickou dlažbu a obklady, co se oblasti slunné Itálie týče. Již od dob svého založení se snažila společnost využívat pouze nejmodernější technologie, sledovala aktuální a odhadovala budoucí trendy na trhu a vyráběla tak žádané a kvalitní keramické obklady a dlažby. Dnes, díky více než padesátileté tradici spojené právě s technickým pokrokem, řadíme keramičku Casalgrande Padana mezi nejprestižnější výrobce keramických obkladů na světovém trhu.

Celý článek...
 

Mosaico+ - série Doro

mosaico_doroNádherná kolekce mozaik Mosaico + Doro je inspirována pohádkovým kouzlem zlata s jeho metalickými odlesky. Tato mozaika je tvořena čtyřmi odstíny kovu žluté a stříbrné (Mosaico + Doro Oro, Mosaico + Doro Oro Wavy, Mosaico + Doro Oro Bianco, Mosaico + Doro Oro Bianco Wavy). Moderní design mozaik Mosaico + Doro dokáže obohatit prostor jemnými a rafinovanými doteky luxusu a lesku. Pravé zlato, jež je možno použít jako kreativní nástroj, dodává interiéru svobodu projevu. Zlatá mozaika Mosaico + Doro je tvořena čtverečky o rozměru 2x2 centimetry s 24 karátovým zlatem. Mozaika Mosaico + Doro je vyráběna na síti ve formátu 3,27x3,27 cm se spárou přibližně 2 mm.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Ambition

ambition2Atlas Concorde nabízí široký sortiment výrobků, určených k uspokojení každého plánování i pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují prostor či dotek stylu a vytříbeného vkusu. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design. Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Imperial

ImperialArmonie by Arte Casa je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, jemuž se podařilo za krátkou dobu uspět na světovém trhu. Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu technologie a designu, jehož výsledkem jsou kvalitní produkty ve vysoké kvalitě. Armonie by Arte Casa dodává na světový trh keramické kolekce obkladů a dlažeb s velkou estetickou hodnotou a s kvalitními technologickými vlastnostmi.

Celý článek...
 

Impronta - Le Rable

Impronta_lerableExistuje spousta společností zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. V dnešní době, kdy je trh přesycen obrovským množstvím výrobků, je velmi obtížné najít kvalitního a cenově rozumného dodavatele. Jedním z mála takových, je keramička Impronta. Společnost vznikla sloučením dvou firem zabývajících se keramikou. Od doby svého vzniku investovala velké množství svých prostředků především do nových technologií, aby mohla odběratelům poskytnout obklady a dlažby v té nejlepší možné kvalitě a nejnovějším designu.

Celý článek...
 

CE.SI. - série Crystal

cesi_crystalItalská keramička CE.SI. dodává na světový trh keramické produkty, které jsou vyrobeny speciální technologií  a jsou tak zárukou vysoké kvality. Firma byla založena v roce 1872  ve městě Sirone v regionu Lecco. Keramické obklady a dlažby firmy CE.SI. jsou vyrobeny na slinutém, jednobarevném střepu. Společnost CE.SI neustále sleduje moderní trendy na světovém trhu, na které pružně reaguje. Nabízí keramické obklady a dlažby s moderním designem, a díky svým výborným technickým parametrům uspokojí požadavky náročného zákazníka. Keramické obklady a dlažby společnosti CE.SI. jsou na světovém trhu populární  nejen díky své kvalitě, ale také díky plejádě nádherný barev a  odstínů. Obklady a dlažby značky CE.SI. jsou velmi žádané a zájem o tyto produkty neutuchá.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Trust

AC_trustItalský výrobce Atlas Concorde soustřeďuje svou pozornost na náročné zákazníky, architekty, designéry, a navrhuje velké množství keramických produktů tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům spolu se špičkovou kvalitou a moderním designem. Těchto úspěchů dosahuje Atlas Concorde především díky neustálému výzkumu a inovativnímu vývoji technologických procesů. Vznikají tak keramické dlažby a obklady špičkové kvality, které jsou vysoce odolné chemickému i fyzikálnímu zatížení, povětrnostním vlivům a  snadno se udržují. Proto poptávka po produktech značky Atlas Concorde stále stoupá. Společnost Atlas Concorde je pojmem pro vysokou kvalitu a byla založena v roce 1969. V dnešní době je jedním z předních výrobců keramických produktů, který určuje styl a moderní trendy. Dlaždice a obklady Atlas Concorde jsou vyrobeny v plném souladu s mezinárodními standardy na kvalitu a ochranu životního prostředí.

Celý článek...
 

Ascot - série Pennellato

Ascot_pennellatoSvětoznámý italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlažeb a obkladů. Italská společnost Ascot je protagonistou italského keramického průmyslu s více než třicetiletou historií.  Své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře má v srdci oblasti Sassuolo, které je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Nemá ve světě soupeře, pokud jde o inovaci, kvalitu a styl. Společnost Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou, využívá svých špičkových technologických postupů k výrobě vysoce kvalitních produktů na interiérové, i exteriérové stavby.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Globo

Armonie_GloboMladá italská keramická firma Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa vynikají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také odolností vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností.

Celý článek...
 

Apogeo - série EOS

Apogeo_eosItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Apogeo zaujímá význačné místo ve světě keramických produktů. Nabízí vynikající syntézu kvality a ceny, dbá na preciznost a vysokou kvalitu, kterou testuje v italských nezávislých laboratořích, jejíž výsledky jsou k dispozici všem zákazníkům. Vytvořil si dokonalý centrální systém zásobování a dovozu keramických dlažeb a obkladů až k zákazníkovi. Společnost Apogeo pružně reaguje na měnící se trendy ve světě dlažeb a obkladů a nabízí široký sortiment různých barev a formátů.  Také nepřetržitě investuje prostředky do inovace technologických postupů, aby keramické produkty dostály všem vysokým nárokům spotřebitelů. Keramické obklady a dlažba výrobce Apogeo vynikají vysokou technologickou kvalitou a moderním designem, jsou vhodné do koupelen, kuchyní, hal a dalších obytných místností, a to jak na podlahy, tak na stěny interiérů. Jsou odolné vůči mechanickému a chemickému namáhání, otěru a povětrnostním vlivům.

Celý článek...
 

Refin Kaos

Refin_kaos

Společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Světoznámá italská společnost Refin patří mezi nejznámější výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem. Keramička Refin při výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který pružně reaguje na moderní trendy a přání zákazníků.

Celý článek...
 

Powergress - série Cement

Cement Italská společnost Powergres  byla založena v roce 2005 a nabízí široký sortiment keramických obkladů a dlažeb. Sofistikovaný design a výrobní techniky umožňují tvorbu široké škály obkladů a dlažeb s výjimečnými technickými vlastnostmi a vzhledem. Glazovaná dlažba se vyrábí za použití povrchové vrstvy glazury, která je chráněna vysokou pevností průhledných krystalických částeček v horní části těla dlaždice. Používání povrchové glazury poskytuje bezkonkurenční výsledky.

Celý článek...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariana Valverde
Sant'Agostino
Ceramiche del Conca
Ceramica Vogue
Grespania