Znáte z našeho katalogu

Banner

Mosaico+ - série Aurore

Mosaicopiu_auroreItalský výrobce mozaik Mosaico+  je ve světě známý tím, že neustále reaguje na módní trendy v oblasti keramických dlažeb a obkladů a nabízí mozaiky s vysokou estetickou a technologickou kvalitou. Společnost Mosaico+ spolupracuje se známými návrháři a nabízí mozaiky v netradičních tvarech s moderním designem, v široké škále barev. Při výrobě keramických produktů používá italská společnost Mosaico+ různých barev skla v různých tloušťkách, kousků kamenů, dřeva i kovů. Keramické mozaiky Mosaico+ nabízí v nádherných barvách, s krásnými odlesky a proto jsou také vyhledávány významnými architekty a bytovými designéry. Kolekce výrobce keramických obkladů a dlažeb Mosaico+ působí sofistikovaně a exkluzivně a některé kolekce jsou přímo umělecká díla. Lze s nimi vytvářet moderní, nadčasové prostory. Široká nabídka mozaiek Mosaico+ umožňuje tvůrčí kreativní kombinace při vytváření moderního bytového designu.

Celý článek...
 

Impronta - série Le Pietre dell´Essere

SvěImpronta_Esseretový trh dnes již nabízí nepřeberné množství všeho, na co si jen vzpomenete. Platí to i o keramických obkladech a dlažbách. Existuje mnoho keramiček z nejrůznějších zemí světa a je velmi těžké mezi nimi najít kvalitní a zároveň cenově rozumnou. Mezi právě takové můžeme směle zařadit i Italskou společnost Impronta. Keramička vznikla sloučením dvou společností a od doby svého vzniku se soustředila především na investování do technologických postupů, což se ukázalo jako velmi výhodný tah, protože díky tomu je Impronta schopná maximálně uspokojit potřeby odběratelů.

Celý článek...
 

Ascot - série Concreate

Ascot_ConcreateItalská společnost Ascot je protagonistou italského keramického průmyslu s více než třicetiletou historií.  Své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře má v srdci oblasti Sassuolo, které je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Nemá ve světě soupeře, pokud jde o inovaci, kvalitu a styl. Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlažeb a obkladů. Společnost Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou, využívá svých špičkových technologických postupů k výrobě vysoce kvalitních produktů na interiérové, i exteriérové stavby.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Mizar

Armonie_MizarPři výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a exteriérech.

Celý článek...
 

Apogeo - série Pure Black & White

Apogeo_blackwhiteItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Apogeo se díky skvělým produktům vypracoval na význačné místo ve světě. Nabízí vynikající kvalitu a cenu, dbá na preciznost, kterou testuje v italských nezávislých laboratořích, jejíž výsledky jsou k dispozici všem zákazníkům. Vytvořil si dokonalý centrální systém zásobování a dovozu keramických dlažeb a obkladů až k zákazníkovi. Společnost Apogeo pružně reaguje na měnící se trendy ve světě dlažeb a obkladů a nabízí široký sortiment různých barev a formátů. Neustále investuje prostředky do inovace technologických postupů, aby keramické produkty dostály všem vysokým nárokům spotřebitelů. Keramické obklady a dlažby výrobce Apogeo vynikají vysokou technologickou kvalitou a moderním designem, jsou vhodné do koupelen, kuchyní, hal a dalších obytných místností, a to jak na podlahy, tak na stěny interiérů. Jsou odolné vůči mechanickému a chemickému namáhání, otěru a povětrnostním vlivům.

Celý článek...
 

CE.SI. - série Caraibi

CESI_CARAIBICE.SI Ceramica nabízí několik zajímavých sérií obkladů a dlažeb, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám.  Kolekce keramických obkladů a dlažeb CE.SI . se vyrábí v různých barevných odstínech, formátech a v několika povrchových úpravách.  Kolekce jsou doplněny velkým množstvím krásných dekorů, mozaik a speciálních tvarových prvků, které umožňují vytvářet originální prostory.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Stay

AC_stayItalská keramička Atlas Concorde klade velký důraz především na poslední trendy ve světě, architekturu a moderní design, v neposlední řadě na kvalitu svých produktů. Těchto úspěchů dosáhl Atlas Concorde především díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály pro výrobku keramických obkladu a dlažeb jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány. Vznikají tak keramické materiály špičkové kvality, které jsou vysoce odolné chemickému i fyzikálnímu zatížení, povětrnostním vlivům a  snadno se udržují. S klidným svědomím jde říci, že poptávka po produktech značky Atlas Concorde stále stoupá. Obklady a dlažby keramičky Atlas Concorde jsou vyrobeny v plném souladu s mezinárodními standardy na kvalitu s ohledem na ochranu životního prostředí.
Celý článek...
 

CE.SI. - série I Colori

CESI_ICOLORICeramiche CE.SI.  je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který se specializuje na výrobu jednobarevných keramických produktů. Tyto produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě glazury jsou keramické obklady a dlažba CE.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky náročných zákazníků.

Celý článek...
 

Powergress - série Modex

PWG_modexItalská společnost Powergres nabízí řadu keramických dlažeb s názvem Modex. Tato série se vyznačuje jednoduchým a nadčasovým designem. Dlažba a obklady kolekce Powergres Modex vytvářejí elegantní a stylový interiér, působí teple a harmonicky. Kolekce obkladů a dlažeb Powergres Modex je bohatě zastoupena moderními dekorativní produkty. Lze je využít při tvorbě stylového prostředí. Nabízí velké množství variabilních kombinací, při kterých lze vytvářet působivé a netradiční plochy. Kolekce najde své využití nejen v bytovém interiéru, při realizacích obytných místností, šaten, koupelen, ložnic, ale je možné je použít i v komerční sféře a při vytváření moderního architektonického designu. Díky skvělým technickým vlastnostem je série Modex vhodná i do prostor s vysokým provozem.

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Extrema

AC_extremaItalský výrobce Atlas Concorde se vyznačuje špičkovou kvalitou svých keramických výrobků, vysokou odolností vůči opotřebení a velkou desénovou kvalitou. Atlas Concorde nabízí široký sortiment keramických výrobků, určených k uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří potřebují řešit prostor s dotekem stylu a vytříbeného vkusu. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Bora

Armonie_boraner001 V nabídce keramických obkladů a dlažeb společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor jako jsou koupelny, kuchyně, interiéry či exteriéry. Při výrobě keramických obkladů a dlažeb používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Blues

Armonie_blues001 Mladá italská keramická společnost Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu obkladů a dlažeb, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury. V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

Celý článek...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Piemme
Keope ceramiche
Ascot
Impronta Ceramiche
Floor Gres