Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerim Bloom

Cerim bloom 1Znáte moderní trendy v keramické dlažbě a obkladech, které diktují eleganci, přirozenost a jemné dekory? Víte, že koupelnám vévodí lesklý povrch a jemné barvy? A líbí se Vám takový styl? Pak Vám představujeme sérii, která jde ruku v ruce se současnými požadavky trhu, nejen co se týče vzhledu, ale i kvality.

 

Celý článek...
 

Vives série 1900

vives-1900Série keramické dlažby Vives 1900 se inspiruje moderními trendy z přelomu 19. století, jak již její název napovídá. V této sérii naleznete dlažbu ve velikosti 20x20, což vám umožňuje snadnější manipulaci a možnost vytvořit si vzhled interiéru (ať už komerčního nebo nekomerčního) přesně podle Vašich představ. A to hlavně vzhled velice netradiční a na první pohled zajímavý. Prostě to, co nikdo jiný nemá.

 

Celý článek...
 

Musis - Kensington

musisMusis je mladá a dynamická firma, která přichází na trh s novým a netradičním hlasem, kterým chce oživit stagnující odvětví keramické výroby a docílit tak, co největší inovace a nových nápadů. Musis nabízí řadu atraktivních, stylových a zároveň cenově přístupných produktů, které jsou inspirovány módou a nejaktuálnějšími trendy na trhu. Právě neustálá snaha o objevení něčeho nového dělá keramičku Musis tak vyjímečnou. 

 

Celý článek...
 

Cerim - Vanity

vanity-particolare2-lily-e-peony-hMáte rádi růžovou nebo fialovou barvu? Líbí se Vám lesklé povrchy? Milujete barevné květiny? V tom případě je série keramických obkladů Cerim Vanity jako stvořená přímo pro Vás! Syté barvy, příjemné dekory, lišty a mozaiky. To vše v šesti barvách od bílé až po fialovou. To vše s lesklým povrchem.

 

Celý článek...
 

Cifre série Essence a Intensity

130x90Neobyčejně intenzivní a výrazný styl nabízí série keramických obkladů a dlažby Cifre Intensity. Barevné odstíny vytvářejí a podtrhují emotivní a energický vzhled, ale přesto navodí pocit vzdušnosti a čistoty. Na výběr máte z mnoha barev a rozměrů, což Vám umožňuje vytvořit si vzhled Vašeho interiéru přesně podle vašich představ. Díky dekorům, které tato série obsahuje, navíc celou místnost oživíte a rozzáříte.

Celý článek...
 

Musis - Bloom

1109011155100 dettaglio bagno fiori malvaMusis Bloom je série keramických obkladů a dlažby ve velice zajímavých barvách. Na výběr máte z pěti různých barev a to bílé, černé, žluté, fialové a hnědé. Tato série nejvíce vynikne v koupelnách a podobných prostorech.

 

 

Celý článek...
 

Aparici - Kids

Aparici-Kids-Numbers-Decor-20x20Aparici Kids je série keramické dlažby a obkladů určena speciálně pro děti. Výrazné a syté barvy, různé vzory, dekory, písmena, číslice a dokonce i zvířata. To vše můžete v této série nalézt. Již dávno odzvonilo nudným dětským pokojům, které obsahovali jednu, či dvě barvy a tím to končilo.

 

Celý článek...
 

Fap - Cupido

Obr. 1KD FAP CUPIDOVelmi zajímavé obklady nám nabízí kolekce, kterou její výrobce, keramická společnost FAP, nazvala Cupido – Amor – dvě duše v jedné kolekci. První, lesklá červená, plná vášně, druhá vykreslena s tenkými vlákny duhové perly. Jedna velmi jemné pastelové barvy, jemné dekory teček či nenápadných čar, druhá výrazná, kde najdete nápadný dekor kosočtverců a mimo jiné na bílém podkladu mozaiku srdce, kromě jiných i v barvě vášně – červené.

 

Celý článek...
 

Fap série Pura

PURA PAG 22 23Ve Fiorano Modenese v Itálii sídlí keramička Fap, která je výrobcem keramických obkladů a dlažeb ve špičkové kvalitě. Keramička je součástí skupiny Gruppo Concorde, do které vstoupila v roce 1997. Značka „Made in Italy“ je zde naplněna 100 %, protože keramička vyrábí své výrobky výhradně za území tohoto státu. 

 

Celý článek...
 

Fap série Pop Up

Pop Up 12 13Mozaika, miliony maličkých částeček, které při umění obkladače vytvoří plochu, nad kterou budete žasnout. I takto můžeme prezentovat mozaiky ze série POP UP keramického výrobce FAP, který přináší na trh právě mozaikové obklady. Jsou vyráběny o rozměru čtverečků 2,5x2,5 cm a dodávají se ve formátu 25x45 cm. Šikovnost obkladače tu spočívá v tom, že vytvoří minimální spáry a Vaše koupelna bude působit dojmem jednolitého celku, který bude složený z mnoha a mnoha těchto malých dílků.

 

Celý článek...
 

Marazzi - Glass Mosaic

glassmosaic022Keramická společnost Marazzi  je v současné době jedním z největších výrobců keramických obkladů a dlažeb v Evropě. Společnost má dlouholetou tradici, byla založena již v roce 1935 v Sassuolo v okrese Modena, V současné době má své výrobní závody kromě Itálie také na území Francie, Španělska, Ruska a USA a vyrábí až 5500 položek v mnoha povrchových úpravách, zpracovaných všemi možnými známými technologiemi. To vše je vyráběno v širokém barevném spektru a velmi široká je i nabídka formátová.

Celý článek...
 

Marazzi - Natural Stone

marrKolekce keramických obkladů společnosti Marazzi, kterou tento výrobce nazval Natural Stone, určitě stojí za pozornost. Imitace kamene se zde představuje v plastickém provedení se saténovým povrchem. Obklady této kolekce můžeme vybírat ze čtyř barevných tónů, dvou teplých béžové a hnědé a klasické černé a bílé, ze kterých dokážeme vytvořit také velmi zajímavé, elegantní variace, jaké jen tyto dvě barvy dokáží.

 

Celý článek...
 

ABK - série Grace

abkKrásné keramické dlažby v imitaci mramoru nám přináší keramická společnost ABK, která je na trhu společností mladou, protože byla založena v roce 1992. Dlažby a obklady této společnosti, jsou vyráběny ve velmi zdařilé imitaci mramoru, obsahují řadu dekoračních prvků, mezi které patří taky velmi působivé ornamenty. Setkáváme se zde se dvěma formáty, obklady nesou formát 30x75 cm, stejně jako široká škála dekoračních prvků, kromě dekorů s ornamenty, které jsou, stejně jako dlažba vyráběny v rozměru 60x60 cm.

 

Celý článek...
 

Marazzi - série Treverk

Obr. 1Keramická dlažba v imitaci dřeva je ve výrobním programu mnoha výrobců keramických obkladů a dlažeb. Dřevo, tento krásný přírodní materiál keramičky nahradili keramikou, ponechali mu ale krásný design, takže keramické dlažby či obklady v této imitaci jsou často na první pohled od pravého dřeva nerozeznatelné, a přidali dlouhou životnost a snadnou údržbu.

 

Celý článek...
 

Sicis - série Sicistone

Sicis SiciStoneCollection 2Italský výrobce mozaik Sicis patří ke špičkám ve svém oboru, a je známý svými unikátními sériemi luxusních mozaik, které zaujmou osobitým designem. V excelentních sériích Sicis najdeme nekonečné řady možností, které kreativním způsobem vyzdvihnou pocit domova na základní styl. V sériích značky Sicis najdeme nádherné umělecké kreace, mozaikové portréty, obrazy, panorama, postavy známých osob apod., které významně posunou mozaiku na vrchol uměleckého pojetí bytového interiéru.

 

Celý článek...
 

Winckelmans a její série Octagons

osmstran01Velmi zajímavou kolekci dlažeb nám přináší série Octagons od keramického výrobce Winckelmans. Tato keramička má dlouholetou tradici, byla založena ve Francii již v roce 1867 a ve svých počátcích se specializovala na výrobu kameniny. Společnost se snaží neustále zachovávat původního hodnoty a vyrábět výrobky co nejvyšší jak technické, tak estetické kvality.

 

Celý článek...
 

ABK - Aqua

contemporary-tileItalský výrobce ABK Aqua ABK group ceramica spa je známý keramickými obklady a dlažbou, které jsou určeny především do prostor bytového interiéru. Široká nabídka keramických dlažeb, obkladů., mozaik, liště a dalších doplňků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jednou z posledních novinek výrobce ABK je mimořádně působivá série keramických obkladů a dlažby s názvem ABK Aqua

Celý článek...
 

Armonie by Arte Casa - série Cassiopea

AAC cassiopea1 Každý z nás touží mít koupelnu, v jaké se bude cítit dobře, a to bez ohledu na módní trendy. Toužíte po koupelně, která bude stále „in“ a aby přitom nepůsobila nudně? Vsaďte na mramor! Elegantní design mramoru je stále žádaným a elegantním prvkem, který vytváří opravdu nadčasové a luxusní interiéry.

 

Celý článek...
 

Versace - série Luxor

Versace Luxor 1Firma Gardenia Orchidea byla založena v roce 1961 a během několika let se stala jednou z významných keramických společností na světě.  V roce 1997 navázala spolupráci s prestižním návrhářem Gianni Versace a společně nabídli světu luxusní keramické obklady a dlažby s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích značky Versace se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků. Ve svých sériích velmi často Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a kameny Swarovski.

 

Celý článek...
 

Tau - série Breccia

 

Med-Res-Vegas-views Kitchen-wide largeV souladu s nejmodernějšími trendy, které preferují přírodní styl, nabízí výrobce keramické dlažby a obkladů Tau pozoruhodnou sérii s názvem Breccia. Série keramických dlažeb a obkladů Tau Breccia vyniká unikátní a exkluzivní designem mramoru  a vysokým leskem. Dokonalá a autentická kresbou lomů a barevných nuancí, byla dosažena pomocí moderní digitální technologie tisku. 

 

 

Celý článek...
 

Sicis - Iridium

Sicis Iridium 3Mozaika jako obkladový materiál interiéru je stále velmi žádaná a tak se současní výrobci přehánějí v nabídce různých a atypických produktů. Sicis patří mezi přední světové výrobce keramické a skleněné mozaiky, které vynikají jak špičkovou kvalitou, tak dokonalým a originálním designem. Aby jste si vytvořili lepší představu o tom, jaké série vlastně firmy Sicis nabízí, můžete navštívit online fotogalerii, kde naleznete nejen tuto konkrétní série (Sicis Iridium), ale i mnoho dalších.

 

Celý článek...
 

Sicis - série Flower

Schránka 02Oblíbené mozaiky mohou mít i zcela jiné pojetí, než na jaké jsme zvyklí z klasických sérií. Mistrem v oboru mozaik je zcela jistě italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Sicis, který nabízí širokou škálu netradičních vzorů, barev a povrchů. Téma, které provází celou sérii skleněné mozaiky Sicis Flower je obsaženo už v názvu. Série Sicis Flower čerpala inspiraci v přírodě a v jeho velkolepé barevnosti.

 

Celý článek...
 

Rex - Taiga

Rex Taiga 1

Přírodním vzhled dřeva v keramických dlažbách je stále velmi žádaný, tak není divu, že současní výrobci keramických produktů přicházejí na trh neustále s novými vzory a barvami, které čerpají v rozmanité přírodě celého světa. Imitace dřeva je jedním z nejoblíbenější a nejpoptávanější imitací na trhu. Výrobce Rex, nabízí v několika sériích, dokonalé imitace dřeva, které vás zaujmou na první pohled.

 

Celý článek...
 

Cifre - série Play

Cifre Play 3Navrhnout a vyrobit dlažbu a obklady určenou speciálně pro děti je výzvou, kterou dokonale využila španělská společnost Cifre, a v souladu se všemi náročnými požadavky uvedla na trh sérii Play. Série Play je plná dětských motivů a kreseb, na kterých se podílel umělec Ester Gradoli. Série Play je proto určena jak do dětských pokojů, tak do mateřských školek, nemocnic, nákupních center apod.

 

Celý článek...
 

Rex - Selection Oak

Rex SelectionOak 1Neformální a přitom luxusní styl, bez zbytečné okázalosti, ale posilující ducha, patří k současným trendům v bytovém designu. Tento styl plně prezentuje vše, co souvisí s přírodou a jejími produkty. Dřevo, kámen, mramor v našich obydlích vytváří pocit sounáležitosti a přispívá k duševní rovnováze. Dřevo je odedávna významným prvkem, vytvářejícmí nenapodobitelnou atmosféru v bytovém designu a architektuře vůbec. Tyto trendy se odrazily i v oblasti keramické dlažby a obkladů.

Celý článek...
 

Rex - I Marmi di Rex

Rex IMarmiDiRex 1Elegance a svůdný vzhled mramoru je v architektuře již po staletí uznávaný a žádaný prvek, protože dokáže dodat prostorům pocit výjimečnosti a luxusu. V současné době patří mramor a jeho imitace mezi trendy, a mnoho výrobců nabízí ve svých sériích nespočet variant tohoto drahého kamene. Moderní velké formáty nechají na plochách vyniknout autentickým vzorům přirozeného žilkování. Představujeme vám sérii od italského výrobce Rex, který rozšířil svou nabídku o keramické dlažby a obklady v imitaci vzácného mramoru a nazval ji I Marmi di Rex.

Celý článek...
 

Rex - série Horn

Rex Horn 1Italský výrobce Rex neustále překvapuje dokonalým designem a kvalitou svých keramických dlažeb a obkladů.  Ve svých sériích nabízí luxusní imitace přírodních produktů v mnoha formátech. Pro ty, kteří vyznávají přírodní a elegantní styl nabízí unikátní sérii, které interpretuje bohatost přírody, a nazval ji Horn.

 

Celý článek...
 

Rex - Ardoise

Rex Ardosie 1V loňském roce 2013 představil italský výrobce Rex Ceramiche novou sérii keramických dlažeb a obkladů Ardoise. Inspirací pro tuto sérii se stala přírodní břidlice. Břidlice, jako přírodní a specifický produkt se vyznačuje malou mechanickou odolností, odlupováním vrstev a vznikem ostrých hran. Keramická dlažba a obklad tyto nedostatky naprosto potírá, ale zachovává si autentický vhled tohoto přírodního produktu. Jemná povrchová úprava také zaručuje velmi snadnou očistu a údržbu.

 

Celý článek...
 

Rex - série Alabastri di Rex

Rex AlabstriDiRex 1Přírodní vzhled drahého kamene zvaného onyx se stal předlohou pro skvostnou sérii keramické dlažby a obkladů Rex Alabastri di Rex.  Série patří k novinkám roku 2013 a navazuje na další série tohoto výrobce, jako je I Bianci a I Marmi. Přírodní onyx je pro své využití v interiérech málo vhodný, protože je měkký a nasákavý, takže se může využívat jen v omezených možnostech.

 

Celý článek...
 

Rex - série I Bianchi di Rex

Rex BianchiDiRex 1Mramor patří již celá staletí k vyhledávaným prvkům, které svou fascinující krásou zdobí každý interiér. V oblasti keramické dlažby a obkladů patří imitace mramoru k nejžádanějším designům. Svou roli má jistě i fakt, že oproti přírodnímu produktu jsou keramické obklady a dlažby nejen levnější, ale mají také dokonalý vzhled a vyšší odolnost vůči opotřebení.

 

Celý článek...
 

Vogue série Satinato

Vogue Satinato 1

Ceramica Vogue nabízí netradiční a inovativní přístup při realizaci moderních bytových i komerčních interiérů a exteriérů. Ve svých unikátních kolekcích reaguje na náročné požadavky zákazníků na trhu keramických dlažeb a obkladů. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty s vysokými technickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi a lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech.

 

Celý článek...
 

Tau - Andina

Tau Andina 1Španělský výrobce Tau pružně reaguje na moderní trendy, které upřednostňují přírodní barvy a harmonický styl. Právě přírodní a elegantní odstíny, design tkané látky a půvabné květinové dekory jsou zastoupeny v sérii keramických obkladů a dlažby Tau Andina.

 

 

Celý článek...
 

Sicis - Colibri

Sicis Colibri 3Sérií Colibri navazuje výrobce Sicis na pompézní italský styl v moderní interpretaci. Řemeslně zpracovaná mozaika je ručně broušená a tím vytváří bohatě svítivý povrch, který odráží světlo. S pomocí zlata a platiny dochází k realizaci výjimečného vzhledu. Skleněná mozaika Sicis Colibri vyniká širokým spektrem barev, které připomínají barvy drahých kamenů a kovů.

 

Celý článek...
 

Lea - Origini

lea1Série keramických obkladů a dlažeb Lea Origini se vyrábí ve třech jemných odstínech a barvách, žilkování na těchto dlaždicích je tak dokonale rovné, jasné a elegantní, že působí jak kameny z nejlepšího mramorového lomu. Lea Origini se vyrábí ve více formátech, což vám umožní vytvořit si vzhled vašeho interiéru přesně podle svého vkusu a neobvyklé instalační řešení. Díky svému vzhledu zaujme série Lea Origini každého na první pohled, působí velice noblesně a elegantně. Tato série je navíc obohacen ao antibakteriální ochranu Microban ®. Původ a znalosti výrobce Lea umožňují skloubení funkčnosti, trvanlivosti a jednoduchosti.

 

Celý článek...
 

Fap série Preziosa

preziosa4Kolekce keramických obkladů Fap Preziosa od firmy Fap Ceramiche je v imitaci mramoru. Vyrábí se v několika velice světlých zemitých odstínech, které působí čistým a příjemným dojmem. Mramor byl a bude vždy znamením luxusu a vytříbeného vkusu. Nezáleží na tom, že je to pouhá iluze. Tato série je vyrobena tak dokonale, že nepoznáte, že se jedná o keramické obklady.  Kolekce se vyrábí v rozměrech 25x45 a 31,5x31,5. Navíc je obohacena o velice decentní mozaiku, která se skládá z několika perfektně ladících barev.

 

Celý článek...
 

Winckelmans - Decorated Tiles

Winckelmans DecoratedTiles1Výrobce Winckelmans nabízí více než 5000 keramických produktů s různými vzory, včetně viktoriánského, šachovnicového, a také mozaiky zajímavých tvarů a barev. Díky širokému sortimentu dekorativních a glazovaných keramických dlaždic a obkladů značky Winckelmans staly oblíbenými u řady uznávaných architektů a designérů.

 

Celý článek...
 

Rako - série Deco

Rako Deco2Moderní retro styl neboli tzv. "keramický patchwork", který uvedla mezi světové hvězdy v oblasti keramických obkladů a dlažby slavná designérka Patricia Urquiola, zaujal poslední dobou mnoho výrobců a zákazníků. Designéři keramických výrobců hledají inspiraci v historii, architektuře i v lidové tvořivosti.

 

Celý článek...
 

Výrobce Refin - série Frame

Refin Frame1Za pomoci nejmodernější technologie a digitálního tisku byla vyrobena dekorativní série Refin Frame. Která se nechala inspirovat tradičními dekorativními vzory v moderním podání. Vznikla tak unikátní série, která vytváří estetický pohled na realizaci bytového interiéru.

 

Celý článek...
 

Sicis - Basic

Sicis BasicPokud hledáte do svých domovů něco originálního, nadčasového a luxusního, zcela jistě vás zaujmou dekorované mozaiky Sicis Basic. Série mozaik Sicis Basic nabízí hru kontrastů mezi plným a prázdným, světlem a stínem, plností a transparentností. Série vyniká širokou škálou barev, tvarů a materiálů a nabízí neobvyklé estetické možnosti kombinací.

Celý článek...
 

Mutina - série Azulej

mutina azulejAzulej je špičkovou sérii keramické dlažby, která vznikla za spolupráce výrobce Mutina a uznávané designérky Patricie Urquiola. Série Mutina Azulej získala prestižní ocenění Wallpaper Design Award 2013 za nejlepší design. 

Celý článek...
 

Sant Agostino - Elegance

eleganceSant Agostino Elegance je název pro sérii luxusním dlažeb a obkladů v imitaci přírodního mramoru.

 

 

 

Celý článek...
 

Cerim - série Glossy

cerimNejrozmanitější série keramických dlažeb, obkladů a mozaik, které jsou určeny do všech prostor interiéru, do koupelen, kuchyní, ložnic apod., ale i do exteriérů nabízí italský výrobce Cerim.

 

 

Celý článek...
 

Versace - Palace Living Gold

versaceGianni Versace je prestižní italský návrhář, který navázal v roce 1997 spolupráci s výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea. Pod značkou Versace byly světu nabídnuty luxusní keramické obklady a dlažba s uměleckým designem, v elegantních až tlumených barvách, s charakteristickými bohatými dekorativními prvky, vysokým leskem a ornamenty. V sériích se objevuje nadčasová imitace mramoru a drahých kamenů, které navodí pocit luxusu ze starodávných zámků. Ve svých sériích velmi často Versace používá zlatou a stříbrnou barvu a kameny Swarovski.

 

 

Celý článek...
 

Casamood - Nera

Casamood NeraKeramické produkty Casamood jsou charakteristické moderním designem, dekorativními prvky, leskem, vytvářejí harmonické prostředí, intimní atmosféru, a navozují majestátní a luxusní vzhled.

Celý článek...
 

Apavisa - Vintage

vintage blueApavisa porcelanico je předním výrobcem v oblasti výroby a uvádění na trh vysoce slinuté keramiky. Se zástupci ve více než 90 zemích nabízí Apavisa na světovém trhu stále vhodné a přesné odpovědi, stejně jako produkt, který dává pracovníkům a spotřebitelům důvěru, že každý velký projekt jej potřebuje. Apavisa má stálou nabídku s rozsáhlou škálou obkladů a dlažeb. Obklady a dlažba Apavisa poskytují nejvyšší kvalitu, vynikající technické vlastnosti a dekorativní výhody. Jediným omezením je vaše vlastní představivost. To vše umožnilo Apavise provádět více než 3000 velkých projektů po celém světě jen za poslední rok.

 

Celý článek...
 

Dekorovaná dlažba Cerdomus

cerdom Každý z keramických výrobců, kteří se zabývají výrobou obkladů a dlažeb, téměř každou sérii doplňuje řadou dekoračních prvků, až už jsou to mozaiky, dekory zdobeny grafickými či geometrickými prvky, dekory květinovými apod. Velmi zajímavé dekorační prvky jsem objevila v sériích obkladů a dlažeb keramického výrobce, který sídlí v Itálii a jmenuje se Cerdomus.

 

Celý článek...
 

Atlas Concorde - série Magnifique

magnifik Atlas Concorde známe jako výrobce vysoce kvalitních a nadčasových sérií keramických dlažeb a obkladů. Neustále nás překvapuje svými novinkami, ve kterých nabízí opět něco nového a trendového.  Série Magnique odpovídá nejnovějším trendům a požadavkům na trhu keramických dlažeb a obkladů.

 

Celý článek...
 

Appiani - série Mix Styling Coloniale

appianyAppiani byla založena G. Appianim již v roce 1873 v Itálii v Trevisu. Přes výrobu dlaždic s vlysy, později obklady a dlažbami z červeného pískovce, se dostala k výrobě keramické mozaiky, jejíž výrobou se od roku 1993 zabývá dodnes.

Celý článek...
 

Rako - série Chateau

chateauVýrobce keramických produktů Rako byl založený v roce 1883 v Rakovníku. Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval od žáruvzdorných cihel a režných dlaždic až po glazované různě zdobené dlaždice, pórovinové obkládačky, mozaiku, kachlová kamna, speciální reliéfní obklady budov a fasád.

Celý článek...
 

CE.SI. - série Diamonds

DiamondsSérie CE.SI. Diamonds nabízí nádherné mozaiky s perleťovým leskem v osmi barvách a ve formátu 2,5x2,5 cm. Mozaiky jsou složeny z jemných barevných přechodů a perleťový lesk jim dodává krásný vhled, plný odlesků světla a barev. Najdeme odstín světle zelený, žlutý, béžový, červený, zelenomodrý, modrý a modrofialový (Krupp, Sancy, Culllinan, Excelsior, Orlow, Mogol, Regent a Hope). Díky svému designu je série CE.SI. Diamonds určena především do moderních koupelen, sprch, wellnes center, apod., ale dodají půvab také kuchyním. Mozaiky CE.SI. Diamonds nabízejí hru barev a odlesků, které evokují pocit čistoty a harmonie. Můžeme je kombinovat s ostatními sériemi výrobce CE.SI., především se sérii I Colori, která nabízí velké množství barev a formátů v lesklém matném i protiskluzovém povrchu. Koupelny realizované  sérií  CE.SI. Diamonds působí svěže, čistě a relaxačně. V těchto prostorech se vám bude dobře relaxovat a nabírat síla.

Celý článek...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Ceramiche Flaviker
Refin
Lord
Bisazza