Znáte z našeho katalogu

Banner

ABK - Aqua

contemporary-tileItalský výrobce ABK Aqua ABK group ceramica spa je známý keramickými obklady a dlažbou, které jsou určeny především do prostor bytového interiéru. Široká nabídka keramických dlažeb, obkladů., mozaik, liště a dalších doplňků uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jednou z posledních novinek výrobce ABK je mimořádně působivá série keramických obkladů a dlažby s názvem ABK Aqua

 

4 Magnolia Cipria Ametista Poesia mini Série ABK Aqua vyniká špičkovou keramickou zručností, elegantními a moderními barvami a excelentními dekory, které v koupelnách navodí vzdušný, čistý a exkluzivní vzhled. Speciální povrchová úprava vytváří skleněný a průzračný vzhled, který působí velmi svěže a čistě. Barevné odstíny jsou voleny tak, aby vyhovovaly současným moderním trendům, a které působí osobitě a elegantně. Lesklá povrch krásu chromatických barev ještě více podtrhuje. V sérii ABK Aqua najdeme sytý odstín fialové barvy, modrou, černou, bílou, růžovou a béžovou. Barvy mezi sebou ladí a nabízejí prostor pro kreativní kombinace, kdy už samy o sobě působí velmi dekorativně. V nabídce série ABK Aqua najdeme tako mozaiku, která je v kombinaci tří barev, jež navodí vzdušný a čistý pocit. Nádherné dekory tvoří geometrický motiv a motiv květin, které vytvoří jedinečné, originální a stylové prostředí. Série ABK Aqua je k dispozici ve formátu 20x60 cm. Díky špičkové kvalitě je série ABK Aqua odolná vůči opotřebení, poškrábání, snadno se udržuje a čistí.

Série keramické dlažby a obkladů je vhodná do všech moderních koupelen, kterým dodá moderní, estetický a elegantní vzhled. Vytváří harmonické a příjemné pocity.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Piemme
Majorca Ceramica
Grespania
Aparici