Znáte z našeho katalogu

Banner

ABK - Grace

abk1Krásné keramické dlažby v imitaci mramoru nám přináší keramická společnost ABK, která je na trhu společností mladou, protože byla založena v roce 1992. Dlažby a obklady této společnosti, jsou vyráběny ve velmi zdařilé imitaci mramoru, obsahují řadu dekoračních prvků, mezi které patří taky velmi působivé ornamenty. Setkáváme se zde se dvěma formáty, obklady nesou formát 30x75 cm, stejně jako široká škála dekoračních prvků, kromě dekorů s ornamenty, které jsou, stejně jako dlažba vyráběny v rozměru 60x60 cm.

 

abk2 Lesklé provedení, ve kterém je kolekce převážně vyráběna, ještě krásu mramoru znásobuje. Barevná škála je rovněž velmi široká, setkáváme se s devíti velmi jemnými přírodními barevnými odstíny. Keramická společnost ABK je sice společností mladou, ale svou pozici na trhu si vydobyla důrazem na estetiku a kvalitu, které jsou zde prioritou. Její obklady a dlažby jsou nabízeny v širokých barevných škálách, povětšině doplňuje obklad dlažba ve stejném barevném odstínu. Velmi zajímavá a velmi rozsáhlá je zde také nabídka dekoračních prvků, které určitě stojí za pozornost, protože dokáží umocnit krásu mramorového keramického obkladu či dlažby a rozzářit celou místnost, ať už se je rozhodnete použít kdekoliv. 

 

abk3

Společnost ABK je mladou, a to nejen počítáno od data jejího založení, ale také, co se zaměstnanců týká, protože společnost investuje do lidského kapitálu a v současné době zaměstnává více než polovinu pracovníků mladších 40 let. Je tedy společností velmi dynamickou, společností velmi flexibilní a proto je na světových trzích konkurenceschopná. Velmi zajímavé a líbivé obklady a dlažby společnosti ABK, kolekce Grace nám přinesou krásné prostředí do našich bytových interiérů, ze kterého bude dýchat až luxusní atmosféra. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cerasarda
Edilgres
Sichenia
Atlas Concorde
Mosaico+