Znáte z našeho katalogu

Banner

Aparici - Kids

Aparici-Kids-Numbers-Decor-20x20Aparici Kids je série keramické dlažby a obkladů určena speciálně pro děti. Výrazné a syté barvy, různé vzory, dekory, písmena, číslice a dokonce i zvířata. To vše můžete v této série nalézt. Již dávno odzvonilo nudným dětským pokojům, které obsahovali jednu, či dvě barvy a tím to končilo.

 

Kids1 Aparici Kids se zaměřila právě na prostory, které mají sloužit našim nejmenším. Ve světě keramických dlažeb a obkladů se trendy rychle mění, ale potřeby dětí, zůstávají téměř stejné. Světlé a barevné prostory, podporují jejich kreativitu a umožňují jim získat úplně nový zážitek z pobytu v pokoji. Přece jen kdo by nechtěl, aby na něj ze stěny vykukovala žirafa, nebo slon.

 

Tato série děti zajisté nadchne, ale není to jen jedna z dalších dočasných věcí. Díky skvělým technickým vlastnostem a nejnovějším technologickým postupům, kterými se firma Aparici řídí, vydrží tyto obklady a dlažby dlouhá léta a každý den vykouzlí Vašim dětem úsměv na tváři. Jak si můžete, všimnou díky široké škále dekorů, či barev, které tato série obsahuje, se hodí jak pro dívky, tak pro chlapce. Hodí se pro nejmenší, i pro starší. Dítě v každém věku si zde něco najde.

 

Kids2

Veselý a hravý interiér si zamilujete stejně jako Vaše děti, které jistě ocení netradiční design svého pokoje. Budou se tam cítit příjemně. Z veselých barev a dekorů doslova vyzařuje pozitivní energie, kterou děti tolik potřebují. Tyto netradiční a moderní obklady a dlažby se navíc dají použít třeba i do dětské koupelny. Snadněji tak naučíte děti hygienickým návykům, když se jim bude v prostoru líbit. Navíc dětské koupelny jsou nyní velice moderní, přece jen i ti nejmenší si zaslouží svůj prostor a mít vlastní pokoj je již téměř samozřejmostí. Tak proč ne i koupelnu? Která je přesně uzpůsobená potřebám dítěte?

Díky vysokému protiskluzu se již nemusíte obávat, že někde upadne a rozbije si hlavu. Stejně jako odpadnou starosti s tím, že nedosáhne do umyvadla a podobné věci.  Vytvořte svému dítěti jeho vysněný pokoj a uvidíte, jak moc bude šťastné. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Apavisa
Garfloor
Graniti Fiandre
Cotto d'Este
FAP