Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa a její keramické dlažby o tloušťce 4,8 mm

48mmVýrobce Apavisa přichází s novou řadou novinek v nabídce keramické dlažby a obkladů. Nabízí série keramických produktů s moderním designem, technologií a převratnou novinkou, kde karamická dlažba má pouhou tloušťku 4,8 mm.
Apavisa Nanoevolution je série keramické dlažby a obkladů která imituje beton s otiskem zoxidovaného kovu na povrchu, a má tloušťku 4,8 mm.

 

EVOLUTION_ANTRACITA_1 Vyrábí se v deseti barvách v černé, antracitové, šedé, slonové kosti, béžové, bronzové a stříbrné.  Barvy bronzová a stříbrná jsou vyrobeny speciální technologií, kdy na povrch dlaždic jsou nastříkány částice stříbra a bronzu. Série dlažby a obkladů Apavisa Nanoevolution je k dispozici ve formátech 30 x 60 cm 15 x 60 cm. Listela  ve velikosti 10 x 60 cm a 5 x 60 cm jsou zdobeny drážkami podél povrchu.

 

 

 

EVOLUTION_VISON_2 Apavisa Nanoevolution je doplněna atypickými dekory a mozaikou. v řadě Apavisa Nanoevolution také najdeme dekory, které vytvářejí trojrozměrný povrch.Sérii Apavisa Nanoevolution můžeme použít k realizacím v celém bytovém interiéru, kde působí netradičním a nadčasovým dojmem.

 

 

 

 

 

apavisananocorten2 Série keramických dlažby  Apavisa Nanocorten doplňuje jednu z neoblíbenějších řad, a to Metal Apavisa. Série Apavisa Nanocorten je vyrobena v tloušťce 4,8 mm a ve třech barvách, titanové, měděné a bílé. Keramické obklady série Apavisa Nanocorten jsou k dispozici v povrchu lappato a ve dvou formátech, 45 x 90 cm a 22,5 x 90 cm. v nabídce Apavisa Nanocorten najdeme také dva druhy mozaik, buď klasicky čtvercový formát, nebo tvar, připomínající rybí šupiny. Série Apavisa Nanocorten je vhodná na stěny do koupelen, obývacích pokojů, ložnic apod.

 

apavisananoeclecticsilver Apavisa Nanoeclectic je jedinečnou a originální sérií keramických obkladů a dlažeb, která se od ostatních sérií keramických obkladů a dlažeb odlišuje především originální strukturou povrchu, kterou tvoří vyražené obrázky. Motivy na sebe nenavazují, a proto evokují spíče dojem mozaiky. Keramická dlažba a obklady Apavisa Nanoeclectic má tloušťku 4,8 mm a váhu 2x menší, než standardní keramické dlažby. Vzhledem série Apavisa Nanoeclectic připomíná žulu, která je zdobena originální texturou v kovových barvách. Vyrábí se ve čtyřech odstínech, přírodní bílé, černé, měděné a béžové.

apavisananoeclecticgold Formát série Apavisa Nanoeclectic je 30 x 60 cm. v nabídce je také mozaika ve dvou variantách, s přírodním povrchem, nebo zdobená dekorem. Barvy a dekory umožňují jedinečné kombinace a styly. Série Apavisa Nanoeclectic je vhodná do celého bytového interiéru, kde vytváří vřelé a elegantní prostředí.

 

 

 

 

 

NANOCOLORS_BLACK_1 Série Apavisa Nanocolors je také typická tloušťkou 4,8 mm a nízkou váhou, která je 2 x menší než u standardních produktů. Keramická dlažba a obklady Apavisa Nanocolors je vyrobena neutrálních odstínech šedé, černé, mechové a béžové. Atypické na těchto barvách je to, že odstín je na celé ploše produktu stále stejně barevný a nemá žádné odchylky. Série Apavisa Nanocolors  je doplněna barevnou mozaikou v základních barvách.

 

 

 

NANOCOLORS_MOSS_1 Série Apavisa Nanocolors je k dispozici ve dvou formátech, 45 x 90 cm a 22,5 x 90 cm. Keramické produkty Apavisa Nanocolors jsou vhodné do celého bytu, naoř. do koupelen, kuchyní, chodeb apod. Série Nanocolors působí velmi elegantně a nadčasově, dodá prostorům půvab a harmonii.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Todagres S.A.
Ceramiche del Conca
Il Mosaico
Edilcuoghi
Kronos