Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa - Nanocorten

Obr.2Apavisa NanocortenŠpanělská keramická společnost Apavisa vyrábí velmi kvalitní slinutou keramickou dlažbu a obklady. Je společností velkou, která má roční výrobní kapacitu až 4.000.000 m² technických slinutých obkladů a dlažeb a její výrobní závody a skladovací prostory se nachází na rozloze kolem 250.000 m². Proto má velkou část sortimentu neustále na skladě, tudíž může objednávky svých zákazníků vyřizovat téměř bez prodlevy.

 

Obr.1Apavisa Nanocorten Společnost vyrábí až 600 druhů výrobků a více než 5000 příslušenství a speciálních dílů. Své produkty řadí do jednotlivých sérií. Jednou z velmi zajímavých, moderních sérií, je série, kde najdeme obklady a dlažby v imitaci kovu. Série nese označení Nanocorten. Tyto velmi zajímavé a originální obklady a dlažby můžete vybírat hned ze tří barevných provedení, kde se setkáte s barvami white, copper a titanium. Tyto odstíny bílé, hnědé a šedé jsou tvořeny tak, že obklad je sice v jednom barevném odstínu, ale prolínají se v něm tmavší a světlejší tóny, což ve výsledném efektu vyzní velmi zajímavě. Lesklá povrchová úprava, ve které se tyto obklady a dlažby vyrábí, už jen potrhuje věrohodnost kovu. Dva velkoformáty 45x90 cm a 22,5x90 cm nám budou připomínat i svým formátem pláty kovu, a vzhledem k formátu s nimi půjde práce rychle od ruky. Dekoračními prvky, které mohou dát obkládané ploše velmi zajímavý punc, jsou zde mozaiky. Jedna je skládaná tradičně ze čtverečků o rozměru 2,5x2,5 cm a druhá do tvaru včelí plástve bude také velmi zajímavou a originální ozdobou.

 

Obr.3Apavisa Nanocorten

Slinuté dlažby a obklady, která tato společnost vyrábí, jsou vhodné jak do interiérů, tak do podmínek venkovních a jsou architekty a bytovými designéry velmi oblíbeny. Mají vynikající technické vlastnosti, některé jsou pro svou téměř nulovou nasákavost vhodné i na fasády, jiné najdou své místo v prostorách s větší provozní zátěží a některé mohou, když si je vyberete, ozdobit Vás byt či dům. Pokud máte zájem, můžete se podívat na realizace např. na stránkách studia koupelen.  

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Majorca Ceramica
Casalgrande Padana
Powergres
Pastorelli
Floor Gres