Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa - Nanoevolution

Obr.3Apavisa NanoevolutionKeramická společnost Apavisa je lídrem mezi výrobci obkladů a dlažeb. S jeho výrobky slinutými obklady a dlažbami se v současné době můžeme setkat ve více než 100 světových zemích. Své výrobky řadí do jednotlivých sérií. Jednou z velmi zajímavých je například série Nanocorten, která nám představuje tenkostěnné slinuté obklady a dlažby, které jsou vhodné do moderních interiérů. Jsou vyrobeny ve vcelku nové imitaci, imitaci betonu. Tohoto materiálu, o kterém bychom řekli, že se jedná o strohou šeď Ale tak tomu není. I když je série imitací betonu, rozhodně to neznamená, že zde najdete jen barvu šedou.

 

Obr.2Apavisa Nanoevolution Můžete vybírat z mnoha barevných provedení, kde zmíním alespoň barvu bílo - béžovou, béžovou či bronzovou. Také máte na výběr několik povrchových úprav a s formáty to je nejinak. Ať už se jedná o velkoformát 60x120 cm, či formáty menší 60x60 cm nebo 30x60 cm, který z nich si vyberete, případně zda formáty budete kombinovat, je už jen na Vás. Jistě Vás u této série zaujme řada dekoračních prvků, objevíte zde velmi nevšední plastické dekory, které Váš interiér učiní jistě velmi originálním. Máte i dispozici obklady s otvory, do kterých můžete vkládat tozzeta různých druhů, barev a provedení. Mozaika, kterou v této sérii najdete též a to ve dvou variantách, už bude sloužit jen na doladění a ozdobení interiéru.

 

Obr.1Apavisa Nanoevolution

Keramické obklady a dlažby tohoto španělského výrobce jsou velmi kvalitní a využívá je hodně architektů a interiérových designérů. Že se jedná o společnost, která má jistě na trhu přední místo svědčí i fakt, že roční kapacita této keramičky je 4.000.000 m² technických slinutých obkladů a dlažeb. Zajímavostí společnosti, na kterou láká jistě hodně svých zákazníků je fakt, že požadovaný sortiment má stále skladem, tudíž dodací lhůty jsou zde minimální. Výrobní a skladovací prostory této společnosti se rozkládají totiž na rozloze kolem 250.000 m². Obklady a dlažby společnosti Apavisa se mohou chlubit vynikajícími vlastnostmi jako je otěruvzdornost, tvrdost, nenasákavost. Najdete imitace různých přírodních materiálů, vybírat můžete až z 35 barevných tonů a jedenácti formátů. Myslím, že z nabídky, kterou na trh s obklady a dlažbami přináší tato španělská keramička, si vybere každý podle své představy a přání. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Impronta Ceramiche
Iris Ceramica
Lord
Extraforte
Atlas Concorde