Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa - Oak

apavisaoak1Krásnou sérii slinuté keramické dlažby v provedení dubového dřeva vyrábí keramická společnost, mající své sídlo ve Španělsku. Jde o keramičku Apavisa, která patří mezi nejvýznamnější výrobce slinutých dlažeb. Slinuté dlažby této keramičky mají vynikající vlastnosti jako je otěruvzdornost, tvrdost, které předčí vlastnosti přírodních produktů, které ta která dlažba imituje.

 

apavisaoak2 Jednou z velmi zajímavých imitací dřeva, která je provedena velmi věrohodně tak, že je od pravého dřeva k nerozeznání, je série, která nese označení Oak. Setkáváme se zde se třemi barevnými provedeními slinuté keramické dlažby, kterou můžeme použít na podlahy či jako obklad stěn. Je vyrobena ve třech barevných provedeních, světlá béžová, tmavší hnědá, či tmavá moka. Formát, ve kterém Apavisa tyto dlažby vyrábí, odpovídá dřevěným deskám, jedná se totiž o velkoformáty 60x120cm a 20x120 cm, které můžeme velmi dobře kombinovat. Vytvoříme tak zdání dřevěné či plovoucí podlahy, na které nebude na první podhled poznat, že nejde o dlažbu dřevěnou, ale keramickou.

 

apavisaoak3

Výrobce však tuto kolekci doplnil řadou dekoračních prvků, takže můžeme imitovat také parketový vzor či zdobit mozaikovými prvky, ke kterým patří také mozaika v provedení sin-fin – na cihlu – či mozaika, skládaná z vícebarevných krychliček s efektem 3D. Všechny výrobky této kolekce jsou vyrobeny v přírodní povrchové úpravě natural a přinesou do interiérů našeho domova velmi příjemnou, útulnou atmosféru. Keramička Apavisa se zaměřuje na imitace přírodních materiálů jako je dřevo, kámen, mramor apod. Každý z výrobků působí originálně, stejná kresba se povětšině neopakuje na každé dlažbě či obkladuApavisa své výrobky vyrábí ve velmi široké škále jak formátové, tak barevné a na výběr jsou také různé povrchové úpravy. Výrobky kolekcí Apavisa se vyznačují vysokou kvalitou a mnohé z nich můžeme použít, vzhledem k jejich vlastnostem, také ve venkovním prostředí, např. jako fasádní obklad.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sichenia
Ceramica di Sirone
Gardenia Orchidea
Cercom
Edilgres