Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa - Regeneration

apavSérie keramické dlažby a obkladů Apavisa Regeneration je v imitaci kamene. Firma Apavisa se snaží ukázat, že i klasická krása přírodních produktů, jako je dřevo, kámen, nebo rez, lze zachytit pomocí moderních technologických postupů a stejně jako u mnoha dalších jejích sérií se jí i tato velice povedla a je důkazem, že to jde!

 

REGENERATION BLACK 1 Série obsahuje tři barvy – šedou, černou a bílou. Vyrábí se v šesti rozměrech, které můžete bez obav kombinovat mezi sebou. Docílíte tím zajímavého vzhledu ať už podlahy nebo stěn. Série Apavisa Regeneration obsahuje jak keramické dlažby, tak keramické obklady. Obklady v této sérii jsou velice výrazné a netradiční. Většina z nich je zpracována v 3D provedení, čímž každá místnost, kde jsou tyto obklady použity, získává úplně nový vzhled.

 

Éře nevzhledných tapet a jednobarevných maleb dávno odzvonilo. Do módy se vracejí přírodní prvky ovšem v modernějším provedení. Přece jen dřevěná, nebo kamenná podlaha není zrovna nejlevnější, lehce se zničí a časem neodvratitelně ztrácí svou krásu. Za to keramická dlažby, která je vyrobena za pomocí nejmodernějších technologických postupů, které firma Apavisa používá, vydrží dlouhá léta a bude vypadat stále stejně. Navíc Vám ušetří spoustu času při úklidu a údržbě. Budete se tak moct těšit z mnoho let a nebudete s ní mít téměř žádné starosti.

 

3d-porcelain-stoneware-wall-tiles-plain-color-4042-6322859

Dlažba a obklady v imitaci přírodního kamene můžou na první pohled působit chladně, ale na druhou stranu působí velice decentním a nadčasovým dojmem. Hodí se kamkoliv a k čemukoliv. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv nábytek, bude s touto sérií ladit a příjemně ji doplňovat. Série Apavisa Regeneration se hodí do jakékoliv místnosti bytového interiéru a všude bude působit příjemně a čistě. Na výběr máte, jak již bylo zmiňováno, z celé řady dekorů, které vzhled podlahy či stěn oživí a dodají místnosti úplně jinou podobu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Majorca Ceramica
Todagres S.A.
Ergon
Ston
Cotto d'Este