Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa série Patina

 

Obr.2KD Apavisa PatinaMezi nejvýznamnější výrobce slinuté keramické dlažby patří bezesporu španělská keramička Apavisa. Slinutá keramická dlažba od Apavisy se může pochlubit vynikajícími technickými vlastnostmi jako je otěruvzdornost, nasákavost, tvrdost apod., které jsou mnohdy lepší, než u přírodních produktů.

 

Obr.1KD Apavisa Patina Tyto keramické dlažby jsou vyráběny v mnoha formátech, kde se setkáváme s nejmenším formátem 30x30 cm a největším je velkoformát je 60x120 cm. Dlažby jsou vyráběny také v několika povrchových úpravách, v nabídce je vysoký lesk či matný povrch, případně úprava protiskluzová. Výrobky ve velkých formátech nám nabízí snadnou pokládku s minimem spár, což je také velkou výhodou. Obkládaná plocha pak působí dojmem jednolitého celku. Apavisa vyrábí slinuté dlažby v imitaci mnoha různých přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen, mramor apod., ale zařazuje také série v imitaci betonu či kovu. A právě jednou z velmi zajímavých imitací kovu je série Patina. Je imitací kovu, ale ne ledajakého, ale kovu poznamenaného časem a korozí. Jde o velmi zajímavou, vcelku originální sérii, kde i přes originální ztvárnění imitace kovu vytvoří tato kolekce velmi jemné a moderní prostředí bytového interiéru.

 

Kolekce obsahuje až čtyři barevná provedení, kde barvy zelená a šedá přináší opravdu design měděného plátu, kde je požadovaného efektu docíleno smícháním barev, u barvy bílé a černé je imitace kovu dosaženo použitím různých odstínů barvy bílé či černé. Formátová nabídka je rovněž široká, můžeme vybírat až ze čtyř formátů, případně je mezi sebou kombinovat. Jde o dva velkoformáty 45x90 cm a 22,5x90 a formáty 60x60 cm a 30x30 cm. Kolekce vyrábí tyto dlažby ve dvou povrchových úpravách, s povrchovou úpravou lappato či v přírodním, matném provedení.

 

Obr.3KD Apavisa Patina

Ani na dekorační prvky, i u tak zajímavého provedení slinuté dlažby, výrobce nezapomněl. Můžeme vybírat ze čtyř provedení mozaik, mozaiku skládanou ze čtverečků 5x5 cm a další mozaiky, skládané z různě velkých obdélníčků.  Kolekci doplňují dekorační listely, které jsou už jen tou tzv. třešinkou na dortu. Slinutá keramická dlažba od Apavisy může být použita v interiérech, ale také v prostředí venkovním, je vhodná jak do bytových, tak komerčních interiérů. Své využití najde však také ve vysoce zatěžovaných prostorách a setkat se s ní můžeme také různých architektonických projektů v mnoha světových zemích. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Versace
Ariana Valverde
Cerasarda
Winckelmans
Coem