Znáte z našeho katalogu

Banner

Apavisa - Vintage

vintage blueApavisa porcelanico je předním výrobcem v oblasti výroby a uvádění na trh vysoce slinuté keramiky. Se zástupci ve více než 90 zemích nabízí Apavisa na světovém trhu stále vhodné a přesné odpovědi, stejně jako produkt, který dává pracovníkům a spotřebitelům důvěru, že každý velký projekt jej potřebuje. Apavisa má stálou nabídku s rozsáhlou škálou obkladů a dlažeb. Obklady a dlažba Apavisa poskytují nejvyšší kvalitu, vynikající technické vlastnosti a dekorativní výhody. Jediným omezením je vaše vlastní představivost. To vše umožnilo Apavise provádět více než 3000 velkých projektů po celém světě jen za poslední rok.

 

VINTAGE GREEN 1 Součástí široké nabídky výrobce Apavisa je i kolekce slinuté keramické dlažby Apavisa Vintage. Osobitá, moderní a inovativní série, je v imitaci dřeva. Přesto je ale pojata velice netradičním způsobem. Dřevo je nadčasový materiál, který se hodí do jakýchkoliv prostorů v interiérech, exteriérech a to jak na podlahu, tak na stěny jako obklad, každý z nás se už s tímto materiálem někde setkal, ale většinou v tradičních hnědých odstínech. Firma Apavisa, přišla sice na trh s dlažbou v imitaci dřeva, ale pojala ji velice netradičně a jako vždy dokázala příjemně překvapit.

Kolekce obsahuje několik sytých a velice příjemných barev. Červená, modrá nebo zelená dlažba v kombinaci s bílou či šedou, které tato série také
obsahuje, dodává bytu úplně nový vzhled. Tradiční decentní hnědou barvu zde nenajdete. Série obsahuje několik formátů, čímž dává zákazníkovi příležitost navrhnout svůj interiér přesně podle svého vkusu a představ. Pokud si stále nejste jisti, jak přesně by měl váš byt vypadat, spoustu inspirace najdete na stránkách studiokoupelen, kde najdete tohoto a spoustu jiných výrobců keramických dlažeb a obkladů v VINTAGE RED 1 nejrůznějších tvarech, dekorech a barvách.

Apavisa Vintage právě díky svému vzhledu a barvám doslova vyzařuje pozitivní energii. Veselé odstíny, lze použít do jakéhokoliv pokoje a budou zde působit velice moderně. Je to keramická dlažba, která zaujme na první pohled a zároveň příjemně doplní a sladí váš interiér. Vzhledem k možnosti široké škály kombinací barev a velikostí, si tuto dlažbu zamiluje každý. Série je navíc doplněna mozaikou ve stejných barvách, jako je dlažba, která se k ní perfektně hodí. 

 
 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Appiani
FAP
Majorca Ceramica
Extraforte
Monocibec