Znáte z našeho katalogu

Banner

Appiani - série Anthologia

appiani AnthologiaAppiani je moderní keramická společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí kvalitní keramickou mozaiku s vysokým estetickým a funkčním designem, navrženým speciálně pro moderní architekturu. Appiani byla založena G. Appianim již v roce 1873 v Itálii v Trevisu. Přes výrobu dlaždic s vlysy, později obklady a dlažby z červeného pískovce, se dostala k výrobě keramické mozaiky, jejíž výrobou se od roku 1993 zabývá dodnes.

 

Appiani_BusinessBulding001 Široká barevná škála barevných mozaik je zastoupena v sérii Appiani Anthologia. Celkem 36 barevných odstínů najdeme v této sérii, v teplé i studené barevné škále modré, žluté, bílé, šedé, červené a hnědé. Keramické mozaiky Appiani Anthologia se vyrábí ve třech velikostech, a to 1,2 x 1,2 cm, 2,5 x 2,5 cm a 5 x 10 cm, přičemž poslední dva formáty se vyrábí i v protiskluzovém povrchu. Série Appiani Anthologia je doplněna speciálními lištami a sokly.  Velké množství barev a tři velikosti umožňují netradiční kombinační možnosti při realizacích celého interiéru. Série Appiani Anthologia dává možnost k hravému a tvůrčímu stylu. Nechme popustit uzdu své fantazii a vytvořme si s mozaikou Appiani Anthologia dokonalý a harmonický interiér. Mozaiky Appiani Anthologia  působí čistým, hravým a svěžím dojmem, vyniknou ve všech moderních koupelnách, kuchyních, zkrátka její možnost využití je neohraničená. Přesvěčte se na stránkách fotogalerie koupelen, kde máte možnost vidět další realizace tohoto výrobce.

Appiani_BusinessBulding003 Společnost Appiani používá čtyři různé technologické postupy, aby vytvořil produkt od dlažeb po mozaiku ve velkých formátech, čímž se zvyšuje možnost jeho využití. Ve světě je společnost Appiani známá moderní keramickou mozaikou, která se mezi sebou velmi dobře kombinuje. Mozaiky společnosti Appiani dodávají interiérům decentní, ale osobitý vzhled a lze jej využít také jako dekor. Výrobce Appiani je typický nejen vysokou kvalitou produktů, ale také velkým spektrem barev, velikostí, tvarů, povrchů a vytváří tak širokou a fascinující škálu vzorů, čehož využívají významní bytoví návrháři na celém světě při své tvůrčí kreativitě moderního designu. S  mozaikovými obklady a dlažbami značky Appiani, které splňují požadavky na architektonická řešení interiérů a exteriérů, se můžeme setkat při realizaci projektů nových, stejně tak jako své uplatnění najdou při rekonstrukcích budov. Appiani je značkou kvality, kreativity, osobitosti a moderního designu.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Impronta Ceramiche
Supergres
Powergres
Ceramica di Sirone