Znáte z našeho katalogu

Banner

Appiani - série Light Metallica

Metallica_smallSérie keramické mozaiky Appiani Light Metallica  nabízí nádhernou imitaci kovu, formát 5 x 10 cm a tloušťku 4 mm. Právě nízká tloušťka umožňuje pokládku na stávající podklad bez bourání. Tím si ušetříme spoustu času i financí. Imitace kovu, kterou nabízí série keramické mozaiky Appiani Light Metallica je velmi populární a žádaná. Appiani Light Metallica nabízí dokonalý design kovu s metalickým povrchem, který vyzařuje fascinující efekty světla a barev. 

 

Metallica

K dispozici jsou čtyři barva kovu, stříbrná, bronzová, černá a béžové (Light Metallica Alluminio, Light Metallica   Cuprite, Light Metallica Ossdiana, Light Metallica Prite). Série Appiani Light Metallica je typická kombinací světla a stínu, což vytváří na plochách rafinovanou hru jemných vibrací. Keramická mozaika Appiani Light Metallica vynikne nejen v moderních koupelnách, ale své místo si najde v celém bytovém interiéru. Vytváří nadčasové a elegantní prostředí, kde se budete cítit skvěle a přirozeně. Je vhodná také do komerčních prostor, jakou jsou butiky, restaurace apod.  Série Appiani Light Metallica disponuje špičkovou kvalitou produktů a vysokou odolností i snadnou údržbou.

 

Výrobce Appiani používá čtyři různé technologické postupy, aby vytvořil produkt od dlaždic po mozaiku ve velkých formátech, čímž se zvyšuje možnost jeho využití. Ve světě je společnost Appiani známá moderní keramickou mozaikou, která se mezi sebou velmi dobře kombinuje. Mozaiky společnosti Appiani dodávají interiérům decentní, ale osobitý vzhled a lze jej využít také jako dekor. Výrobce Appiani je typický nejen vysokou kvalitou produktů, ale také velkým spektrem barev, velikostí, tvarů, povrchů a vytváří tak širokou a fascinující škálu vzorů, čehož využívají významní bytoví návrháři na celém světě při své tvůrčí kreativitě moderního designu. Přesvěčte se a navštivte ostatní realizace tohoto výrobce na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Supergres
Ceramiche Flaviker
Casalgrande Padana
Iris Ceramica
Ascot