Znáte z našeho katalogu

Banner

Appiani - série Mix Styling Coloniale

appianyAppiani byla založena G. Appianim již v roce 1873 v Itálii v Trevisu. Přes výrobu dlaždic s vlysy, později obklady a dlažbami z červeného pískovce, se dostala k výrobě keramické mozaiky, jejíž výrobou se od roku 1993 zabývá dodnes.

app 2 Appiani Mix Styling Coloniale je série keramické mozaiky, která nabízí fascinující hru barev a světel. V nabídce najdeme tři barevné kombinace hnědé , >béžové a barvy. Mozaika Appiani Mix Styling Coloniale je k dispozici ve dvou formátech 1,2 x 1,2 cm a 2,5 x 2,5 cm. Barevně odstíny mozaik Appiani Mix StylingColoniale mezi sebou ladí a můžeme s nimi vytvořit zajímavé barevné kombinace. Také s ostatními mozaikami výrobce Appiani série koresponduje, takže kombinační možnosti se rozšiřují. Sérii můžeme použít na podlahy i stěny celého bytového interiéru. Vyniknou zejména v koupelnách a kuchyních, kterým dodají hravost barev a třpytivý efekt. Mozaiky Appiani Mix Styling Coloniale vytvářejí vřelé pro Společnost Appiani používá čtyři různé technologické postupy, aby vytvořil produkt od dlaždic po mozaiku ve velkých formátech, čímž se zvyšuje možnost jeho využití. Ve světě je společnost Appiani známá moderní keramickou mozaikou, která se mezi sebou velmi dobře kombinuje. Tyto mozaiky dodávají interiérům decentní, ale osobitý vzhled a lze jej využít také jako dekor. středí, kde se bude cítit dobře a harmonicky. Vynikají vysokou technologickou kvalitou a snadnou údržbou.

app Appiani je moderní keramická společnost s dlouholetou tradicí, která vyrábí kvalitní keramickou mozaiku s vysokým estetickým a funkčním designem, navrženým speciálně pro moderní architekturu. Společnost  používá čtyři různé technologické postupy, aby vytvořil produkt od dlaždic po mozaiku ve velkých formátech, čímž se zvyšuje možnost jeho využití. Ve světě je společnost Appiani známá moderní keramickou mozaikou, která se mezi sebou velmi dobře kombinuje. Mozaiky společnosti Appiani dodávají interiérům decentní, ale osobitý vzhled a lze jej využít také jako dekor. Pokud i vy plánujete rekonstrukci bytu, na stránce studio koupelen najdete mnoho inspirace.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Tagina
REX
Keope ceramiche
Kronos
Cerdomus