Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - Bianchi

Obr.3KDArmonie Bianchi

Bílá barva, jak již název kolekce napovídá, je základním kamenem této krásné a bohaté kolekce keramických obkladů a dlažeb keramického výrobce Armonie by Arte Casa, která nese označení Bianchi. Najdeme zde keramický obklad mnoha formátů, v leštěném i matném provedení. 

 

 

Obr.2KDArmonie Bianchi Velmi zajímavým dekoračním prvkem je zde také mozaika o rozměru jednotlivých čtverečků 2,5x2,5 cm nebo 1,5x5 cm, která je vyráběna ve formátu  10x30 cm a je možno ji po jednotlivých čtverečních či obdélníčcích nastříhat do požadovaného rozměru. Mozaika je zpracována velmi zajímavě barevně, je buď vícebarevná, nebo je tvořena dílky v několika odstínech jedné barvy. Esteticky velmi zajímavě zpracované listely, jsou již jen třešinkou na dortu, která dá obkládané ploše tu správnou tečku. Za pozornost určitě stojí dekor, který je tvořen dvěma obklady formátu 25x75 cm, vytvoří tedy na vcelku velké ploše nádherný vzor rozvinuté růže v provedení černo-bílém. Tato série obsahuje ale také další dekory, např. dekor geometrický, či na bílém podkladu barevný dekor květinový, který působí velmi svěžím, jemným dojmem a přinese do interiéru velmi příjemné prostředí. Zde najdeme barvy velmi optimistické, krásnou oranžovou či zelenou, modrou nebo fialovou. Dalším z dekorů, které prezentují krásu této série, je grafický dekor růží, který může být také ústředním motivem interiéru. Velmi zajímavě, co se týče designu, je zpracován dekor ve formátu 30x90 cm, který zde můžeme vybírat ze čtyř sytých barevných odstínů. Je zdoben zvlněnými pruhy ve stylu abstraktním, zdobený jemnými třpytkami.

 

Obr.1KDArmonie Bianchi

Obklady této série jsou vhodné převážně do moderních koupelen, kuchyní či dalších interiérů, kde přinesou prostředí čisté a optimisticky laděné a při použití dlažby ve stejných barevných odstínech, která se vyrábí ve formátu 31,6x31,6 cm dosáhneme krásně sjednoceného interiéru. Keramická společnost Armonie by Arte Casa zaujímá významné místo mezi Italskými výrobci keramických obkladů a dlažeb. Kolekce, které se mohou chlubit velkou vizuální přitažlivostí, jsou velmi vysoké technické úrovně, jsou velmi atraktivní díky neustálým inovacím a sledování požadavku trhu a módních trendů. Společnost Armonie by Arte Casa zaznamenává stále se zvyšující poptávku na své obklady a dlažby v měřítku celosvětovém, a to nejen mezi zákazníky, ale také mezi známými bytovými designery. Její obklady a dlažby mají široké využití, velká část je vhodná jak do prostředí venkovního, tak své uplatnění najde v prostředí interiérů. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Majorca Ceramica
Francesco De Maio
Ariostea
Supergres
Refin