Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - Cassiopea

AAC cassiopea2Každý z nás touží mít koupelnu, v jaké se bude cítit dobře, a to bez ohledu na módní trendy. Toužíte po koupelně, která bude stále „in“ a aby přitom nepůsobila nudně? Vsaďte na mramor! Elegantní design mramoru je stále žádaným a elegantním prvkem, který vytváří opravdu nadčasové a luxusní interiéry. Protože jde o dlouhodobou investici, je dobré zvážit veškeré možnosti zaměřit se především na kvalitu, možnosti a styl, který nán bude vyhovovat. Vyplatí se porozhlédnout se, co nabízí různá koupelnová studia a zvážit rady odborníků. Koupelnu si nepořizujeme každý den, pravděpodobně v ní budeme trávit většinu života, proto vsaďme na především na kvalitu. Vyplatí se vám to!

 

AAC cassiopea1 Podívejme se na moderní koupelnu realizovanou z keramické dlažby a obkladů Armonie by Arte Casa Cassiopea. Koupelna působí jemně a luxusně, a doplňky v bílé a hnědé barvě půvab mramoru jen umocní. Na podlaze je použita keramická dlažba Cassiopea I Marmi Bianco ve velikosti 45x45 cm. Stěny koupelny jsou obloženy keramickým obkladem Cassiopea Bianco 25x50 cm. Podélný pás okolo vany tvoří dekory Cassiopea Inserto Righe Bianco 25x50 cm, které jsou zdobené plastickými přerušovanými proužky. Stěny za umývadlem a koupelnovou skříňkou kromě klasického obkladu tvoří dekory Cassiopea Inserto Geometrico Bianco 25x50 cm. Tyto dekory jsou kombinované matným a lesklým povrchem s jemným grafickým vzorem mřížky.  Celkový dojem koupelny umocňují pásky Cassiopea  Listello Geometrico Bianco 3,6x50 cm, se stejným motivem mřížky jako na dekorech, které prostor jemně rozčlení. Koupelna Armonie by Arte Casa Cassiopea působí vzdušně a čistě. Série Armonie by Arte Casa Cassiopea vynikne v celém interiéru, a opticky zvětší i malý prostor.  

 

AACbianchi rekonkoupelny1

Pokud se rozhodnete pro sérii Cassiopea získá Váš interiér velice netradiční a zajímavý design. Tato série působí decentním, luxusním a zároveň naprosto úchvatným dojmem a to jak díky kombinaci decentních a příjemných barev, ale i díky dokonalému zpracování. Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Armonie by Arte Casa patří mezi velmi úspěšné společnosti v oblasti keramiky na současném světovém trhu. Své úspěchy získal jak dynamičností a pracovním nasazením zaměstnanců, tak díky velké škále keramických produktů, které neustále inovuje a zdokonaluje dle požadavků náročného trhu a módních trendů. Výsledkem jsou atraktivní série keramických obkladů a dlažeb s dokonalým designem a špičkovou technickou úrovní. Keramické obklady a dlažba Armonie by Arte Casa jsou žádané také díky flexibilitě použití jak v interiérech, tak i v exteriérovýchprostorách.                

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Alaplana Ceramica
Dado Ceramica
Garfloor
Century
Atlas Concorde