Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Blues

Armonie_blues001 Mladá italská keramická společnost Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu obkladů a dlažeb, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury. V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 

Společnost Armonie by Arte Casa uvádí na trh novinku keramických produktů pod názvem Blues, která se vyznačuje leskem a jemnými, ale sytými barvami. Tato kolekce keramických dlažeb a obkladů, je zastoupena čtyřmi barvami v bílé, béžové, hnědé a černé (Armonie by Arte Casa Blues Bianco, Armonie by Arte Casa Blues Marfil, Armonie by Arte Casa Blues Marrone, Armonie by Arte Casa Blues Nero). Vyrábí se ve formátu 25x40 cm. Kolekci obkladů a dlažeb vhodně rozšiřují krásné dekory v základních barvách s motivy lesklých květů. Kolekce Armonie by Arte Casa Blues působí svěžím a harmonickým dojmem a vynikne především v moderních koupelnách či kuchyních. Spolu s listellami zdobenými dekorativními ornamenty nabízejí spoustu kreativních řešení a variabilních kombinací, které si zákazník může přizpůsobit podle vlastního vkusu.
Všechny keramické produkty, jak obklady, tak i dlažby italské společnosti Armonie by Arte Casa vynikají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také v neposlední řadě snadnou udržovatelností.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramiche del Conca
Sichenia
Monocibec
Kronos
Cedir