Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Bora

Armonie_boraner001 V nabídce keramických obkladů a dlažeb společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor jako jsou koupelny, kuchyně, interiéry či exteriéry. Při výrobě keramických obkladů a dlažeb používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 

Společnost Armonie by Arte Casa nabízí v kolekci keramických dlažeb a obkladů pod názvem Bora moderní design, eleganci, styl a nadčasovost.  Tato kolekce se vyznačuje matným povrchem a formáty ve velikosti 30x60cm, 60x60 cm, 30x120 cm a 60x120. Výhodou těchto velikostí je, že se dá jimi obložit celý prostor s minimálními spárami, a celek působí jednotně. Kolekce keramických dlažeb a obkladů Armonie by Arte Casa Bora se vyrábí v pěti barevných odstínech bílé, béžové, hnědé, šedé a černé (Armonie by Arte Casa Bora  Beige, Armonie by Arte Casa Bora Bianco, Armonie by Arte Casa Bora  Grigio, Armonie by Arte Casa Bora Marrone, Armonie by Arte Casa Bora Nero).  V nabídce je krásný obklad či listello s dekorativním prvkem třpytivé vlnky, jež dotvářejí jedinečnost prostoru. Kolekce Armonie by Arte Casa Bora, působí svěže, elegantně a vynikne nejen v koupelnách,či kuchyních, ale v celém bytovém prostoru. Mezi nesporné technické kvality moderní design kolekce Armonie by Arte Casa Bora patří i jeho nízká cena.

Mladá italská keramická firma Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Floor Gres
Lea
Marazzi
Ceramiche del Conca
Armonie by Arte Casa