Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Cassiopea

AAC cassiopea1 Každý z nás touží mít koupelnu, v jaké se bude cítit dobře, a to bez ohledu na módní trendy. Toužíte po koupelně, která bude stále „in“ a aby přitom nepůsobila nudně? Vsaďte na mramor! Elegantní design mramoru je stále žádaným a elegantním prvkem, který vytváří opravdu nadčasové a luxusní interiéry.

 

AACbianchi rekonkoupelny Protože jde o dlouhodobou investici, je dobré zvážit veškeré možnosti zaměřit se především na kvalitu, možnosti a styl, který nán bude vyhovovat. Vyplatí se porozhlédnout se, co nabízí různá koupelnová studia a zvážit rady odborníků. Koupelnu si nepořizujeme každý den, pravděpodobně v ní budeme trávit většinu života, proto vsaďme na především na kvalitu. Vyplatí se vám to!

 

 

 

Podívejme se na moderní koupelnu realizovanou z keramické dlažby a obkladů Armonie by Arte Casa Cassiopea. Koupelna působí jemně a luxusně, a doplňky v bílé a hnědé barvě půvab mramoru jen umocní. Na podlaze je použita keramická dlažba Cassiopea I Marmi ve velikosti 45x45 cm. Stěny koupelny jsou obloženy keramickým obkladem Cassiopea Bianco 25x50 cm. Podélný pás okolo vany tvoří dekory Cassiopea Inserto Righe Bianco 25x50 cm, které jsou zdobené plastickými přerušovanými proužky. Stěny za umývadlem a koupelnovou skříňkou kromě klasického obkladu tvoří dekory Cassiopea AACbianchi rekonkoupelny1 Inserto Geometrico Bianco 25x50 cm. Tyto dekory jsou kombinované matným a lesklým povrchem s jemným grafickým vzorem mřížky.  Celkový dojem koupelny umocňují pásky Cassiopea  Listello Geometrico Bianco 3,6x50 cm, se stejným motivem mřížky jako na dekorech, které prostor jemně rozčlení. Koupelna Armonie by Arte Casa Cassiopea působí vzdušně a čistě. Produkty ze série vyniknou v celém bytovém interiéru. Pokud by jste se chtěli podívat i na jiné série tohoto výrobce, mnohem víc jich najdete na stránkách studia koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Aquileia
Winckelmans
Century
Impronta Ceramiche
Naxos