Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Diamanti

Obr.1KDArmonie DiamantiObklady a dlažby, které jsou velmi přitažlivě vizuálně zpracovány a jsou na velmi vysoké technické úrovni, takto můžeme charakterizovat kolekce obkladů a dlažeb keramické společnosti Armonie by Arte Casa, která zaujímá jedno z předních míst mezi italskými výrobci tohoto sortimentu. Tato společnost neustále svou výrobu inovuje a sleduje módní trendy a požadavky trhu. Její výrobky, obklady a dlažby, jsou široce využitelné, často jsou vhodné svými vlastnostmi jak pro vnitřní, tak venkovní použití.

 

Obr.2KDArmonie Diamanti Jednou z velmi zajímavých kolekcí, která najde uplatnění převážně v prostorách koupelen či kuchyní, je kolekce nazvaná Diamanti. Vysoký lesk těchto obkladů rozzáří a rozsvítí každý interiér. Pět barevných provedení, která jsou velmi dobře kombinovatelná, dokáže vytvořit velmi příjemné prostředí. Vybírat a případně kombinovat můžeme barvy bílou, černou, šedou, béžovou a červenou. Na výběr je zde několik formátových provedení, ať už jsou to čtverce 20x20 cm, 10x10 cm, 15x15 cm, či obdélníky 10x20 cm nebo 7,5x15 cm. Poptávka po obkladech a dlažbách, vyráběných v kolekcích keramickou společností Armonie by Arte Casa neustále stoupá, a to nejen mezi zákazníky, ale také mezi bytovými designery. Tyto obklady a dlažby se mohou chlubit velmi kvalitním technologickým zpracováním, vysokou odolností vůči fyzickému i chemickému zatížení a vyžadují bezproblémovou údržbu.

 

Obr.3KDArmonie Diamanti

Obklady a dlažby Armonice by Arte Casa jsou vyráběny v širokém barevném spektru, v několika povrchových úpravách a najdeme zde také mnoho formátů. Výrobce se dokáže velmi dobře přizpůsobovat požadavkům trhu a sledovat módní trendy, jeho výrobky najdou uplatnění jak v bytovém prostoru, tak v komerční sféře, jsou vhodné také do obchodů, bank a podobných interiérů. Mnoho z nich je vhodné také do venkovního prostředí. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Settecento
Coem
Villeroy & Boch
REX
Grespania