Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Globo

Armonie_GloboMladá italská keramická firma Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa vynikají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také odolností vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností.

Novinkou italské společnosti  Armonie by Arte Casa je kolekce keramických dlažeb a obkladů s názvem Globo. Kolekce vyniká čistým a elegantním stylem, jednoduchostí a jemnými barvami. Série Armonie by Arte Casa Globo je k dispozici ve čtyřech neutrálních barvách Bílé, šedé, černé a perleťové (Armonie by Arte Casa Bianco, Armonie by Arte Casa grigio, Armonie by Arte Casa nero, Armonie by Arte Casa Perla). Povrch keramických obkladů a dlažby je matný se a působí sametovým dojmem. Kolekce Armonie by Arte Casa  Globo je k dispozici ve velikosti 25x38 cm. Nabídka je rozšířena o mozaiku v základních barvách v obdélníkové velikosti  4x7,5 cm. Zajímavě působí listello s jemnými příčnými pásky, které celou kolekci oživuje. Keramické produkty Armonie by Arte Casa Globo jsou vhodné do koupelen, kde vytvářejí příjemné a harmonické prostředí.

V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a exteriérech.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

FAP
Powergres
Kronos
Grespania
Graniti Fiandre