Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Imperial

ImperialArmonie by Arte Casa je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, jemuž se podařilo za krátkou dobu uspět na světovém trhu. Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu technologie a designu, jehož výsledkem jsou kvalitní produkty ve vysoké kvalitě. Armonie by Arte Casa dodává na světový trh keramické kolekce obkladů a dlažeb s velkou estetickou hodnotou a s kvalitními technologickými vlastnostmi.

Novinkou výrobce Armonie by Arte Casa je kolekce keramických obkladů a dlažby s názvem Imperial. Je to kolekce, která je vhodná do všech bytových prostor, obývacích pokojů a do koupelen, na podlahy i stěny, a navozuje pocit útulnosti a klidu. Keramické obklady a dlažby Armonie by Arte Casa Imperial se vyrábějí s matným povrchem, jež má sametový vzhled. Výrobce nabízí čtyři barvy, béžovou, šedou, černou a stříbrnou (Armonie by Arte Casa Beige, Armonie by Arte Casa Grigio, Armonie by Arte Casa Nero, Armonie by Arte Casa Perla).  Jsou vyrobeny ve třech formátech a to 40x80 cm, 60x60 cm, 80x80 cm a lze je pokládat s minimálními spárami, což vytváří vizuálně jednotný celek.
V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Refin
Tau
Il Mosaico
Extraforte
Giavelli