Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa série Memory

Obr.2Armonie MemoryVelmi zajímavě působí série keramických obkladů a dlažeb, kterou nám přináší keramický výrobce Armonie by Arte Casa pod označením Memory. Kolekce nabízí pět základních odstínů obkladu, mezi kterými najdeme kromě bílé a černé barvu modrou a dva veselé odstíny zelené a oranžové. V těchto barevných provedeních je vyrobena i dlažba, abychom ve své koupelně, či jiném interiéru docílili příjemného prostředí krásně sladěného podle našich požadavků a představ. Obklad je vyráběn ve formátu 25x40 cm, dlažba nese rozměr 31,6x31,6 cm.

 

Obr.1Armonie Memory Velkou zajímavostí této série jsou dekorační prvky, ke kterým patří velmi hezký vícebarevný květinový motiv, který je ve stejném formátu jako obklad a můžeme si vybírat ze tří barevných provedení. Obklady mají strukturovaný povrch, mohou působit plastickým dojmem. Stejný květinový motiv nám nabídne listela 3,8x40 cm. Velmi hezky působí také vícebarevná mozaika, skládaná ze čtverečků 2,5x2,5 cm. Tato je lepena do formátu 30x10 cm a můžeme ji nastříhat na proužky podle našich představ.

 

 

Obr.3Armonie Memory

Kolekce přinese velmi příjemné, svěží a optimistické prostředí především do moderních koupelen, kde vynikne její barevné provedení a krásný motiv dekoračního obkladu. Poptávka po výrobcích, obkladech a dlažbách, této keramické společnosti neustále roste. Společnost stále svou výrobu inovuje, sleduje požadavky trhu a módní trendy a dokáže se jim velmi dobře přizpůsobovat. Její obklady a dlažby jsou známy a žádány pro svou velmi dobrou kvalitu i designové zpracování, najdeme zde velmi širokou nabídku jak barev, tak formátů a několik povrchových úprav. Kolekce této keramičky jsou bohaté jak na mozaiky, tak na dekorační prvky, ať už květinové, grafické či geometrické motivy. Je oblíbena stejně jako mezi zákazníky, také mezi bytovými designery. Uplatnění obkladů a dlažeb keramičky Armonie by Arte Casa je velmi široké, většina z jejích výrobků může být použita jak v interiérech, tak v podmínkách venkovních. 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Klinker Sire
Gardenia Orchidea
Rako
Ceramiche del Conca
Floor Gres