Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Mizar

Armonie_MizarPři výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a exteriérech.

 

Výrobce Armonie by Arte Casa uvádí na trh novinku keramických dlažeb a obkladů pod názvem Mizar. Kolekce Mizar vizuálně připomíná batikovanou látku v jednobarevném odstínu. V nabídce je celkem pět barevných odstínů popelavě šedé, šedé, černé, hnědé a krémové (Armonie by Arte Casa Cenere, Armonie by Arte Casa Grigio, Armonie by Arte Casa Nero, Armonie by Arte Casa Crema, Armonie by Arte Casa Noce). Ty se vyrábí ve velikosti 25x40 cm.  Kolekce Armonie by Arte Casa Mizar je doplněna o dekory s podkladem v základních barvách a zdobené podélnými vlnkami, stávající z drobných, lesklých teček v kontrastní barvě. Nechybí také pásková mozaika v odstínech modré a hnědé barvě. Celou kolekci završuje listello, taktéž zdobené vlnkami. Keramické produkty Armonie by Arte Casa Mizar je možno použít na podlahy i stěny a své uplatnění najde především v koupelnách, kde působí elegantně, harmonicky a nadčasově.

V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor, a to jak na podlahy, tak i na stěny. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa vynikají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také odolností vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností. Nezanedbatelnou součástí keramických produktů značky Armonie by Arte Casa je i jejich dostupná cena.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Klinker Sire
Antiche Fornaci D'Agostino
Iris Ceramica
Laminam
Extraforte