Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Mosaico Domino

Mosdomino001Italská společnost Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa  vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu technologie a designu, jsou jeho výsledkem kvalitní produkty ve vysoké kvalitě. Armonie by Arte Casa dodává na světový trh keramické kolekce obkladů a dlažeb s velkou estetickou hodnotou a s kvalitními technologickými vlastnostmi. V nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. 

 

Novinkou společnosti Armonie by Arte Casa je kolekce keramických mozaik s názvem Domino. Tato kolekce připomíná, jak už sám název napovídá, kostičky domina. Mozaika Armonie by Arte Casa Domino se vyrábí ve dvou jednobarevných odstínech bílé a černé (Armonie by Arte Casa Domino Snow, Armonie by Arte Casa Domino Nero) a ve více barevných kombinací černé, hnědé, béžové šedé a bílé (Armonie by Arte Casa Domino Qurzo Mix, Armonie by Arte Casa Domino Nero Mix, Armonie by Arte Casa Domino Cioccolato Mix, Armonie by Arte Casa Domino Fumo Mix, Armonie by Arte Casa Domino Wenge Mix). Keramická mozaika Armonie by Arte Casa Domino se vyrábí ve velikosti 1,8x1,8 cm. Keramická mozaiky Armonie by Arte Casa Domino je chodná nejen do všech moderních koupelen, ale i do celého bytového interiéru, a to jak na podlahy, tak i na stěny. Keramické mozaiky Armonie by Arte Casa Domino působí svěže, zajímavě a neotřele a dokáží oživit jakýkoli prostor.

Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Edilgres
Sicis
Monocibec
Bisazza
Bardelli