Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Pittori

Pittori001V nabídce kolekcí italské společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor, a to jak na podlahy, tak i na stěny. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa mají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také jsou odolné vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností. Nezanedbatelnou součástí keramických produktů značky Armonie by Arte Casa je i jejich dostupná cena.


Novinkou výrobce Armonie by Arte Casa je kolekce keramických mozaik pod názvem Pittori. Jedná se o kolekci mozaiky výrazných barev a kombinací s lesklým povrchem. Vyrábí se ve velikosti 2,5x2,5 cm. V nabídce Armonie by Arte Casa Pittori je celkem dvanáct barevných kombinací, které působí svěžím a vřelým dojmem. Výrobce je uvádí pod těmito názvy  Armonie by Arte Casa Pittori Kirchner, Armonie by Arte Casa Pittori Goya, Armonie by Arte Casa Pittori Turner, Armonie by Arte Casa Pittori Boccioni, Armonie by Arte Casa Pittori Mondrian, Armonie by Arte Casa Pittori Friedrich, Armonie by Arte Casa Pittori Constable, Armonie by Arte Casa Pittori Seurat, Munch, Armonie by Arte Casa Pittori Margitte, Armonie by Arte Casa Pittori Matisse a Armonie by Arte Casa Pittori Monet. Kolekce mozaik je vhodná jak do koupelen, tak do kuchyní, kde dokáže prostor oživit a rozjasnit. Svými barevnými kombinacemi nabízejí široké kreativní možnosti s kolekcemi výrobce Armonie by Arte Casa.
Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariostea
Caesar
Laminam
Casa dolce casa
Edilcuoghi