Znáte z našeho katalogu

Banner

Armonie by Arte Casa - série Urano

Urano001Mladý italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Armonie by Arte Casa byl založen v roce 2001 v Sassuolo. Při výrobě keramických produktů používá Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderní technologií výroby. Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou.

 

urano002 Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech. Poptávka po značce Armonie by Arte Casa stále stoupá a je žádána nejen mezi spotřebiteli, ale také mezi světovými designéry a architekty při tvorbě realizací moderního interiéru.
Pro milovníky čistého a luxusního stylu přichází výrobce Armonie by Arte Casa s kolekcí keramických dlažeb a obkladů, kterou nazval Urano. Kolekce Armonie by Arte Casa Urano se vyrábí ve dvou barvách béžové a černé (Armonie by Arte Casa  Urano Bianco, Armonie by Arte Casa  Urano Nero) s lesklým i matným povrchem.

 

K dispozici je v několika velikostech. V lesklém provedení se vyrábí ve formátu 30x30 cm, 60x60 cm, 60x60 cm a 60x120cm. Matný povrch je vyroben ve formátu 30x30 cm, 30x60 cm, 60x60 cm. V nabídce kolekce Armonie by Arte Casa Urano je mozaika v obou barvách ve velikosti 5x5 cm. Kolekce Armonie by Arte Casa Urano působí velmi čistým a elegantním dojmem, dokáže prostor rozzářit. Velké formáty vyniknou ve velkých prostorech celého bytového sektoru. Keramické obklady a dlažby Armonie by Arte Casa Urano lze použít na podlahy i stěny, dobře se udržují a jsou vysoce odolné vůči opotřebení.
Italská společnost Armonie by Arte Casa nabízí širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor, a to jak na podlahy, tak i na stěny. Všechny keramické produkty italské společnosti Armonie by Arte Casa vynikají nejen vysokou technickou kvalitou, ale také odolností vůči chemickým a fyzikálním jevům a v neposlední řadě také snadnou udržovatelností. Významnou součástí keramických produktů značky Armonie by Arte Casa je i jejich dostupná cena.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Settecento
Ergon
Alaplana Ceramica
Gardenia Orchidea
Winckelmans