Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Absolute

ascot_absoluteItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot , který byl založen před více než 30 lety, má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Sassuolo  je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Výrobce Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů. Společnost Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlaždic a obkladů. Firma Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. A díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické obklady a dlažba Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů.

absolute02 Krásné, výrazné a přitom decentní barvy a zajímavou povrchovou strukturu nabízí výrobce Ascot v sérii keramické dlažby a obkladů Absolute. V nabídce je šest barev bílá, červená, modrá, žlutá, oranžová a béžová.  Keramické obklady Ascot Absolute jsou k  dispozici ve formátu 25x50,2 cm, 33,3x33,3 cm a 10x20 cm. V základních barvách najdeme také listella ve velikostech 2x50,2 cm a 2x25 cm. Kromě nich výrobce Ascot nabízí v sérii Absolute listello s metalickým efektem ve velikosi 3x50,2 cm, které celou sérii výrazně oživuje a doplńuje.

 

absolute03 Série Ascot Absolute nabízí netradiční dekory s různými plastickými povrchy v bílé a krémové barvě. Najdeme zde proužkové vzory, nebo vzory vlnek či trojúhelníků. Plastický vzor nabízejí také listella ve velikostech 5,5x25 cm. Série keramické dlažby a obkladů Ascot Absolute vynikne především v moderních koupelnách. Působí jemným a odlehčeným dojmem, a dodá koupelnám pocit čistoty a světla.

 

 

V koupelně s obklady a dlažbou Ascot Absolute se budete cítit svěže a čerpat z ní klidnou a pozitivní náladu. Více vizualizací můžete vidět i na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cercom
Ascot
Marazzi
Francesco De Maio
Cotto d'Este