Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Alabastro

alabastroItalská společnost produkující keramické obklady a dlažby Ascot, který byl založen před více než 30 lety, má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Oblast Sassuolo  je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Výrobce keramické dlažby a obkladů Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů.


beige001 Krásnou sérii keramických dlažeb a obkladů v imitaci mramoru nabízí výrobce Asot pod názvem Le Pietre Alabastro. Jedná se o zdařilou sérii keramických produktů s přírodním vzhledem, která byla vyrobena za pomoci digitální technologie, kdy co kus je originál. Kresba přírodního kamene se na dlažbě a obkladech se neopakuje, tak jako v přírodě nenajdeme stejný kámen. Série Ascot Le Pietre Alabastro se vyrábí ve třech odstínech béžové a šedé. Výrobce Ascot nabízí sérii Le Pietre Alabastro ve velikostech 16,4x16,4 cm, 33,3x33,3 cm, 50,2x50,2 cm a 50x100 cm. Velké formáty umožňují pokládku s minimálními spárami a opticky vytvářejí jednolitý celek. 

 

grey005 V sérii Ascot Le Pietre – Alabastro najdeme čtvercovou i obdélníkovou mozaiku, která příjemně sérii oživuje. Velké množství formátů spolu s mozaikou nabízí široké možnosti kreativních kombinací. Keramická dlažba a obklad série Ascot Le Pietre – Alabastro může vyniknout v celém interiéru na podlahách i stěnách. Působí příjemným a harmonickým dojmem, prostorům dodá nadčasový a elegantní styl. Zaujme milovníky přírodní krásy a nadčasového stylu. Online fotogalerie koupelen disponuje s obrázky realizací, kde můžete vidět použití materiálu z této série.

 

beige002 Společnost Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlaždic a obkladů. Firma Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. A díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické  dlažby a obklady Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Armonie by Arte Casa
Iris Ceramica
Coem
Ascot
Ariana Valverde