Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Concreate

Ascot_ConcreateItalská společnost Ascot je protagonistou italského keramického průmyslu s více než třicetiletou historií.  Své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře má v srdci oblasti Sassuolo, které je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Nemá ve světě soupeře, pokud jde o inovaci, kvalitu a styl. Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlažeb a obkladů. Společnost Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou, využívá svých špičkových technologických postupů k výrobě vysoce kvalitních produktů na interiérové, i exteriérové stavby.

Novinkou na trhu je kolekce keramických obkladů a dlažeb pod názvem Ascot Concraete, která vyjadřuje eleganci a dobrý vkus.  Vyrábí se ve třech  čtvercových formátech (50,2x50,2 cm, 33,3x33,3 cm 16,4x16,4 cm) a v pěti přírodních odstínech hnědé, béžové, šedé a krémové (Concreate Bianco, Concreate Crema, Concreate Nero, Concreate Grigio, Concreate Marrone). Keramická dlažba Ascot Concraete je k dispozici v matném provedení, zdobená jemným žíháním a sametovým povrchem. Tato kolekce působí neobyčejně harmonicky a příjemně nejen na pohled, ale i na dotek. Skvělým způsobem se vyjímá na všech plochách bytového a komerčního interiéru. Zajímavým doplňkem jsou dekory poskládané z úzkých obdélníků ve všech pěti barvách kolekce a vytvářejí spolu se základními barvami zajímavé kombinace. Ascot Concraete vynikne ve velkém formátu 50,2 x 50,2 cm obzvláště na velkých plochách hal a vstupních místností. Velkou výhodou keramické dlažby Ascot Concraete je její snadná udržovatelnost, praktická nezničitelnost, odolnost vůči chemickému a fyzikálnímu opotřebení.

Vysoký standart, technická kvalita použitých materiálů, estetický design ta jsou hlavní plusy značky Ascot, a to vše za dostupnou cenu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Caesar
Marazzi
Garfloor
Savoia Italia
Trend