Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Lollipop

lillipopSpolečnost Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlaždic a obkladů. Série výrobce keramických produktů Ascot se vyznačují hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. A díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické obklady a dlažby Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů

 

lollipop01 Série keramické dlažby a obkladů Ascot Lollipop se vyznačuje veselými barvami, plastickým povrchem a bohatě zdobenými dekory. Vyrábí se v pěti barvách, bílé, žluté, oranžové, modré a fialkové. K dispozici je formát 33,3x33,3 a 25x60 cm. Povrch keramických produktů Ascot Lollipop je v lesklém i v matném provedení. Dekorů zde najdeme celou řadu. Buď jsou zdobeny barevnými, nebo jednobarevnými kruhy, nebo barevnými pásky. Nabídka je rozšířena o listelly, které harmonicky ladí s celou sérií.

 

 

lollipop02 Keramické obklady a dlažba Ascot Lollipop se barevně mezi sebou doplňují a umožňují vytvořit zajímavý a netradiční styl plný barev. Série Ascot Lollipop je vhodná především do moderních koupelen, které rozsvítí a dodá jim hravost a živost. Vynikne také v bytovém interiéru, obzvlášť v dětských pokojích, kde pozitivně působí na dětskou fantazii. V sérii Ascot Lollipop si vyberou hlavně ti, kteří dávají přednost barvám, originalitě a netradičnímu designu. Různé realizace této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

lollipop03 Díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou série keramické dlažby a obkladů Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů. Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot , který byl založen před více než 30 lety, má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolov oblasti kde se soustřeďuje 80% výroby všech keramických obkladů.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ston
Ascot
Piemme
Supergres
Extraforte