Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Pennellato

Ascot_pennellatoSvětoznámý italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot se specializuje na výzkum v oblasti přírodních materiálů, jílů a nerostů, a exkluzivní technologické procesy ve výrobě keramických dlažeb a obkladů. Italská společnost Ascot je protagonistou italského keramického průmyslu s více než třicetiletou historií.  Své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře má v srdci oblasti Sassuolo, které je centrem italského keramického průmyslu a 80% všech keramických obkladů se vyrábí zde. Nemá ve světě soupeře, pokud jde o inovaci, kvalitu a styl. Společnost Ascot se vyznačuje hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou, využívá svých špičkových technologických postupů k výrobě vysoce kvalitních produktů na interiérové, i exteriérové stavby.

Vysoký standard, technická kvalita použitých materiálů, estetický design ta jsou hlavní pozitiva značky Ascot, a to vše za dostupnou cenu.

 

Ascot přichází na světový trh s novou kolekcí keramických dlažeb a obkladů pod názvem Ascot Pennelatto. Jedná se o kolekci keramických produktů určenou převážně do všech moderních koupelen a kuchyní. Kolekce Ascot Pennelatto vyniká především krásnými barvami, lesklým povrchem a nádhernými dekory.  Barvy jsou zastoupeny v deseti odstínech modré, zelené, fialové, stříbrné a oranžové, vždy ve světlejším a tmavším tónu (Pennellato Azzurro, Pennellato Blu, Pennellato Verde, Pennellato Verde Prato, Pennellato Glicine, Pennellato Lilla, Pennellato Bianco, Pennellato Grigio, Pennellato Giallo, Pennellato Ocra).  Specialitou kolekce Ascot Pennelatto jsou dekory s květinovými a geometrickými motivy. Ty vytvářejí na stěnách působivé realizace, které připomínají jemně lesknoucí se tapety. Barvy mezi sebou harmonicky ladí. Celá kolekce je doplněna listelly rovněž s květinovými a geometrickými vzory a také jednobarevnou mozaikou. Keramické obklady a dlažba Ascot Pennelatto se vyrábí ve formátu 20x50,2 cm. Kolekce keramických obkladů a dlažeb Ascot Pennelatto působí jako pohlazení, jemně, klidně až snově a dokáže rozsvítit jakýkoli prostor.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Century
Marazzi
Bisazza
Iris Ceramica
Apavisa