Znáte z našeho katalogu

Banner

Ascot - série Silk

silkandtwillItalský výrobce keramických dlažeb a obkladů Ascot , který byl založen před více než 30 lety, a má své sídlo, výrobní závody a výzkumné laboratoře v srdci oblasti Sassuolo. Výrobce Ascot neustále zdokonaluje a inovuje technologický postup, a dosahuje tak vysoce kvalitních a stylových keramických dlažeb a obkladů

 

 

Silk1 Série keramických obkladů a dlažby Ascot Silk&Twill patří mezi série, které zaujmou bohatými a elegantními dekory, elegantními barvami a plastickým povrchem. Vyrábí se v bílé, béžové, šedé, hnědé a černé barvě. Barvy mezi sebou ladí a dají se keativním způsobem mezi sebou kombinovat. Velikost keramických obkladů a dlažby Ascot Silk&Twill je  33,3x33,3 cm a 25x60 cm. Najdeme zde širokou škálu dekorů, z které si vybere každý.  Výrobce Ascot nabízí v sérii Silk&Twill dekory s plastickým povrchem, které ztvárňují květinové motivy, nebo pásky. Velmi luxusně působí dekory, které mají také plastický povrch, ale květinový vzor je navíc vyveden v kontrastní barvě.

 

Silk2 Dekory na stěnách vytvářejí pocit látkové tapety. Nabídka série Ascot Silk&Twill je rozšířena o velké množství lišt s designem nařasené látky, v základních barvách, obohacené o stříbrnou a zlatou. Keramické obklady a dlažba Ascot Silk&Twill je vhodná do koupelen, kterým dodá pocit luxusu a elegance. Vytváří harmonické a klidné prostředí, dokáže koupelnu rozzářit a rozsvítit. Více realizací z této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

Silk3 Keramické produkty výrobce Ascot se vyznačují hravou tvořivostí, nadčasovým designem a kreativitou. Díky exkluzivním a vysoce kvalitním produktům jsou keramické dlažby a obklady Ascot vhodné nejen do bytového a komerčního interiéru, ale najdeme zde i série určené k realizacím exteriérů. V nabídce výrobce Ascot najdeme keramické produkty, které zastupují různé styly a moderní trendy, takže si v nich vybere i ten nejnáročnější zákazník.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Il Mosaico
Kronos
Versace
Ston
Antiche Fornaci D'Agostino