Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - Radiance

Obr.2KD AC Radiance

Velmi jemné barevné provedení nám přináší kolekce keramických obkladů a dlažeb nazvaná Radiance, jejímž výrobcem je italská keramická společnosti Altas Concorde. Tato je na trhu od roku 1969 a v současné době je součástí skupiny Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světových trzích. Je vlastně mateřskou společností této skupiny.

 

Obr.3KD AC Radiance Suroviny na výrobu svých obkladů a dlažeb pečlivě vybírá a používá nejnovější technologické postupy, toto všechno se odráží v kvalitě jejich výrobků. Výrobky jsou velmi odolné vůči opotřebení i namáhání a jsou schopné uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Radiance je kolekce keramických obkladů hned v sedmi velmi jemných pastelových barvách od bílé, přes béžovou, růžovou, šedou až po velmi zajímavou hnědou. Vyrábí se ve formátu 30,5x56 cm. Kolekce je plná světla, lesků a zajímavé hry barev.

 

 

Obr.4KD AC Radiance

Mozaika je zde velmi hezkým dekoračním prvkem svými jemnými kostičkami, krásným dekorem je damaškový obklad či překrásný květinový vícebarevný dekor. Tyto dekory svými vzory, spolu s jemností barevných provedení činí kolekci až romantickou. K doladění interiéru je tu dlažba, vyrobená ve stejných barevných provedeních ve formátu 30,5x30,5 cm. Kolekci oceníme především v moderních koupelnách, ale její použití je možné i v dalších bytových či nebytových interiérech, kde chceme vytvořit prostředí, ze kterého bude sálat velmi příjemná a pohodová atmosféra.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Marca Corona
Etruria
Atlas Concorde
Caesar
Trend