Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Ambition

ambition2Atlas Concorde nabízí široký sortiment výrobků, určených k uspokojení každého plánování i pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují prostor či dotek stylu a vytříbeného vkusu. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design. Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969.

 

ambition002 Společnost Atlas Concorde je jedním z vedoucích hráčů na světě ve výrobě dlažby a obkladů. Jedná se o mateřskou společnost Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světovém trhu. Těchto úspěchů dosáhla společnost díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány.

 

 

 

ambition003 Pro všechny, kdo hledají krásu a nadčasovou eleganci přichází společnost Atlas Concorde s kolekcí keramických dlažeb a obkladů pod názvem Ambition. Tato kolekce působí rafinovaně, vkusně, luxusně, moderně a harmonicky. Kolekce Atlas Concorde Ambition se vyrábí v sedmi fascinujících barvách bílé, růžové, béžové, krémové, opálové, modré a šedé (White, Rose, Creme, Ecru, Opal, Moka, Grey). Lesklý povrch keramických dlaždic a obkladů tyto barvy oživuje a působí měkce a elegantně. 

 

ambition004 V nabídce kolekce Atlas Concorde Ambition jsou výrazným prvkem nádherné dekory s  motivem růží, s drobným geometrickým potiskem a s geometrickými vzory vytvořené mozaikou.  Keramické produkty Atlas Concorde Ambition najdou své využití především při realizacích moderních koupelen a díky svému nadčasovému designu jsou často využívány předními světovými designéry.

 

 

 

ambition005 Značka Atlas Concorde se vyznačuje špičkovou kvalitou svých keramických výrobků, vysokou odolností vůči opotřebení a namáhání a snadno se udržují. Atlas Concorde nabízí široký sortiment výrobků, určených k uspokojení každé realizace i pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují prostor či dotek stylu a vytříbeného vkusu. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Tau
Mirage Granito Ceramico
Ariana Valverde
Pastorelli
Gabbianelli