Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde série Chroma

Obr. 1KD Atlas Condorde ChromaItalská keramická společnost Atlas Concorde byla založena již v roce 1969, je tedy keramickou společností s dlouholetou tradicí. V současné době je mateřskou společností skupiny Atlas Concorde, která je jedním z předních hráčů ve světě obkladů a dlažeb. Keramička prochází neustálým vývojem. Velká péče je věnována výběru surovin, ze kterých jsou obklady a dlažby vyráběny, stejně jako výrobce pečlivě sleduje celý výrobní proces.

 

croma V sérii Chroma se nám představuje glazovaná keramická dlažba ve velmi širokém barevném spektru. Setkáváme se s barvami, které nejsou pro keramickou dlažbu zase až tak obvyklé, např. limetka, oranžová či růžová barva, mnoho odstínů modré a mnoho dalších a dalších, protože celkový počet barev činí 20. Dlažba má tloušťku 8 mm a je vyráběna pouze v jednom formátu 30,5x30,5 cm. Je rektifikovaná s matnou povrchovou úpravou. Je vhodná na podlahy i stěny bytových či komerčních interiérů. Pokud chceme experimentovat s barvami, máme možnost vytvoření šachovnicového či jiného designu, podle toho, jak to bude vyhovovat právě nám.

 

inter-chroma1

Atlas Concorde klade velký důraz na vývoj a výzkum svých výrobků, je keramičkou, která určuje módní designové a architektonické trendy. Přesto, že se s jejími výrobky, obklady a dlažbami, můžeme setkat v mnoha světových zemích, jsou všechny vyráběny na území Itálie, nesou značku Made in Italy. Také ochrana životního prostředí je jednou z velkých priorit, obklady a dlažby společnosti Atlas jsou vyráběny tak, aby životní prostředí co nejméně zatěžovaly. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Francesco De Maio
Marazzi
Dado Ceramica
Ariostea
Kronos