Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Extrema

AC_extremaItalský výrobce Atlas Concorde se vyznačuje špičkovou kvalitou svých keramických výrobků, vysokou odolností vůči opotřebení a velkou desénovou kvalitou. Atlas Concorde nabízí široký sortiment keramických výrobků, určených k uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří potřebují řešit prostor s dotekem stylu a vytříbeného vkusu. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design.

 

Kolekcí slinutých keramických dlažeb s názvem Extrema prezentuje výrobce Atlas Concorde vzhled a vlastnosti přírodního kamene. Vyrábí se v pěti přírodních barvách od béžové až po šedočernou (Extrema Trekking, Extrema Diving, Extrema Surfing, Extrema Climbing, Extrema Rafting) a v pěti formátech (60x60 cm, 30x60 cm, 45x45 cm, 30x30 cm, 15x15 cm). Povrch těchto keramických dlaždic je matný a lehce strukturovaný.  Série Extrema vhodně doplňuje mozaika, která je poskládaná z různých tvarů v základní barvě.  Keramická dlažba Atlas Concorde  Extrema je vhodná na podlahy i stěny bytového či komerčního interiéru a exteriéru. Snese velmi vysokou provozní zátěž. Působí velmi přirozeně, nadčasově a harmonicky. Nepopiratelným kladem této série jsou i její technické vlastnosti, jako je vysoká odolnost vůči chemickým i fyzickým vlivům a snadná údržba

Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. Společnost Atlas Concorde je jedním z vedoucích hráčů na světě ve výrobě dlažby a obkladů. Jedná se o mateřskou společnost Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světovém trhu. Těchto úspěchů dosáhla společnost díky neustálému důrazu na výzkum a vývoj. Materiály jsou pečlivě vybrány, práce a výroba neustále monitorovány. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Tagina
Impronta Ceramiche
Caesar
Cisa Ceramiche
Graniti Fiandre